Steve a Nancy se opět utkají s Demogorgonem, tentokrát ve hře

Steve a Nancy se opět utkají s Demogorgonem, tentokrát ve hře

25.8.2019 9:36


Stranger Things zamíří jako nové rozšíření do populární multiplayerové hry Dead by Daylight. Demogorgon tak získá možnost lovit další ikonické hrdiny, zatímco Steve a Nancy se utkají s ostatními legendárními monstry.


Dead by Daylight je multiplayerová asynchronní hororová hra, kde proti sobě stojí jeden hráč jako zabiják s cílem usmrtit nebohé čtyři protihráče coby přeživší, kteří se mu snaží uniknout. V nejnovějším placeném doplňku se hráči dočkají i rozšíření podle populárního seriálu Stranger Things, a to Nancy Wheeler, Stevea Harringtona i děsivého Demogorgona a herní mapy Hawkins National Laboratory.

Steve a Nancy budou čelit Demogorgonovi. Foto: Behaviour Interactive


Pro tuto hru není spojení s ikonickými monstry/zabijáky a jejich ústředními hrdiny žádnou novinkou. Už v minulosti se dočkali například Michaela Myerse a Laurie Strode z filmové série Halloween, Freddyho Kruegera a Quentina SmitheNoční můry, Amandy Young a detektiva Davida Tappa ze série Saw nebo i nebojácného Ashe Williamse ze seriálu Ash vs Evil Dead, ikonického Leatherface z populárního Texaského masakru motorovou pilou a v neposlední řadě také maskovaného zabijáka Ghost Face, zpopularizovaného filmovou sérií Vřískot.

Znáte hru Dead by Daylight a těšíte se na Demogorgona? Který zabiják by byl váš nejoblíbenější? A s jakým legendárním vrahounem byste se nejraději utkali vy?

Thumbnail Play icon

Jít na Stranger Things | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!