Tvůrci Stranger Things využili Hopperův konec v páté sérii, aby poškádlili Davida Harboura

Tvůrci Stranger Things využili Hopperův konec v páté sérii, aby poškádlili Davida Harboura

6.1.2023 22:00


Hvězda seriálu Stranger Things David Harbour prozradil v Jimmy Kimmel Live, že ho tvůrci seriálu Matt a Ross Dufferovi škádlí ohledně možné změny Hopperova konce v páté sérii.


David Harbour nedávno navštívil pořad Jimmy Kimmel Live! a prozradil, že ví, jak Hopperův v páté sérii Stranger Things skončí. Rychle však vysvětlil, že mu bratři Dufferovi vyhrožují, že se od původně plánovaného konce odchýlí, jen aby hvězdu poškádlili, když bude v pořadu mluvit příliš sebevědomě.

Vím všechno. Je to zvláštní, už jsem to říkal v rozhovorech. Hned poté mi přišla zpráva od Matta a Rosse Dufferových, že: „Aha, takže ty víš všechno?“ Před lety si tak nějak vyjasnili příběh, kdyby seriál dostal druhou řadu. Vymysleli příběh pro moji postavu a kam se bude ubírat. S tím jsem pracoval. Takže teoreticky vím, jaký je konec seriálu. Ale oni mě škádlí a říkají, že možná ne.

Foto: Netflix

Jistě, Hopperův konec, v nějž většina doufá, že se tento sympatický hrdina konečně usadí s Joyce Byers a Eleven. Pokud by mu byl takový šťastný konec dopřán, mohli by se tito tři stát rodinou, která v Hopperově životě na začátku Stranger Things tak tragicky chyběla. Samozřejmě za předpokladu, že sezóna bude laskavá i k ostatním postavám.

Vzhledem k pravděpodobnosti, že se Vecna a Mozkožrout vrátí, aby Hawkins naposledy pronásledovali, Hopperovi hrozí, že v páté sérii Stranger Things bude čelit ještě ničivějším ztrátám. Vzhledem k tomu, že Hopperův příběh je nyní v bodě, kdy se fanoušci dočkali toho, že doslova rozpitval ruského Demogorgona velkým mečem, je zřejmé, že hrdina nezemře bez boje.

Harbour začne mluvit ve videu o páté sérii v 8:44.

Thumbnail Play icon

Jít na Stranger Things | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře