O seriálu

O seriálu

1.7.2012 14:00


Nová protiteroristická organizace Sekce 20& posílá své tajné agenty na nebezpečná místa, aby zabránili teroristům ve jejich akcích.


S terorismem se společnost potýká neustále. Všechny státy se snaží zabránit útokům a vytvářejí různé protiteroristické jednotky a skupiny, které mají za úkol hrozby eliminovat a násilným akcím předejít. Britská MI6 sestavila z nejlepších odborníků a vojáků zvláštní skupinu s názvem Sekce 20, která má k dispozici nejmodernější vybavení a ty nejodvážnější a nejprofesionálnější agenty. Jejich doménou jsou zahraniční mise, které se zdají být beznadějné.

John Porter se k Sekci 20 dostane díky vojenské akci v Iráku, která nedopadla moc dobře a při které přišlo o život několik jeho přátel. Je to zkušený a oddaný voják a udělá vše, aby zadaný úkol splnil. Během první série se s ním můžete podívat do Iráku, Zimbabwe a Afgánistánu.


Práce agentů v terénu je velice nebezpečná a i Sekce 20 o některé ze svých lidí během plnění úkolů přijde. Teroristé ale plánují další akce a MI6 nemůže dopustit, aby se v ohrožení ocitli nevinní lidé. Nová, trochu nesourodá dvojice, která se vydává řešit další nebezpečné operace, má však úžasné výsledky. Bývalý člen Delta Force, Damien Scott a britský důstojník, Michael Stonebridge sice nejsou vzorem poslušných vojáků, ale díky jejich zkušenostem a pohotovým reakcím může slavit Sekce 20 další úspěchy.

Seriál je inspirován novelami Chrise Ryana, bývalého příslušníka britských Zvláštních jednotek.


Jít na Strike Back | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře