Kravaťáci včera na COOLu

Kravaťáci včera na COOLu

1.9.2012 13:01


Včera byl na televizi Prima COOL odvysílán první díl seriálu Suits pod názvem Kravaťáci.


Jak už se nějakou dobu ví, televize Prima odkoupila americký seriál Suits z právnického prostředí. Seriál, který pochází z pera a mysli Aarona Korsha, debutoval na stanici USA Network 23. června 2011. V Pilotu, který trvá celých devadesát minut, se seznámíme s Mikem Rossem, právníkem, který nikdy na žádnou právnickou školu nechodil, Harvey Specterem nejlepším bez soucitným korporátní právníkem ve firmě Pearsonová & Hardman, jeho věrnou asistentkou Donnou, věčným Harveyho rivalem Louisem Littem či s chytrou a krásnou Rachel nebo jejich šéfovou Jessicou Pearsonovou. Pokud vás seriál zaujal a chcete vědět víc, navštivte stránku O seriálu či přehled epizod 1. série.

V českém znění máme možnost slyšet Svatopluka Schullera, který propůjčil svůj hlas herci Gabrielu Machtovi (Harvey Specter), Michala Holána jako Mikea Rosse, kterého hraje Patrick J. Adams, Miroslava Táborského jako Louise Litta v podání Ricka Hoffmana, Kateřinu Velebovou jako Rachel Zaneovou (Meghan Markle), Jitku Ježkovou, která dabuje Donnu Paulsenovou (Sarah Rafferty) či Martinu Menšíkovou, která zní pokaždé, když se na obrazovce objeví Jessica Pearsonová v podání Gini Torres. O překlad se postarali Petr Anderle a Iveta Pavlovičová.


Ti, kdo si včera večer zapnuli o půl desáte televizi, zjistili, jak se tak odlišné postavy jako Harvey a Mike mohli dát dohromady. Ostatním nezbývá než si na pokračování počkat do příštího pátku či po prvním díle zapátrat na internetu.

Jak jste tedy, stávající fanoušci, s dabingem spokojeni? Zopakujete si první sérii v češtině, nebo dáte přednost originálu? A zaujal seriál i nějakého nováčka?


Jít na Suits | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!