Suits jsou po pauze zpět!

Suits jsou po pauze zpět!

17.1.2013 19:06


Mnozí si mohou konečně oddechnout, neboť končí dlouhá pauza, která přerušila letní vysílání druhé série Suits. Co nás tedy zítra čeká?


V první řadě tedy informace pro diváky, kteří vždy netrpělivě vyhlížejí titulky. Mám pro vás dobrou zprávu. Titulky by měly být už během zítřka, podrobnější stav sledujte v pravém boxíku.

A ještě pár SPOILEROIDNÍCH informací k zítřejší epizodě, takže pokud jste rádi napjatí až do poslední minuty, tohle už raději nečtěte.


1 | Mike se řítí po spirále.

Když je jeho milovaná babička pryč, tak se Mike Ross nemá na koho obrátit. Jeho kamarádka Rachel je na něj naštvaná, protože se po babiččině pohřbu vyspal s Tess. Harvey chce jen Mike zpět v práci. A jak se zdá, Mike sám je neschopný se soustředit nebo dělat rozumná rozhodnutí. Možná to má něco společného s tou trávou, kterou kouří…

2 | Harvey Specter je dobrotisko, když čelí dítěti.

Největším překvapením v „Blind-Sided“ je, když drsný právní poradce a notorický narcista Harvey Specter čelí malému dítěti. Výsledek? Harvey se najednou změní v sladkého, zábavného medvídka přímo k pomilování. Je to skoro znepokojivě roztomilé.

3 | Vrací se Louis v sukni!

Jestli jste si nevšimli slečny Sheily Sazs (Rachael Harris), tak tahle epizoda je pro vás. Ženská verze Louise Litta je v zimní premiéře zpět i s pomstou. Její scény jsou rozhodně zlatým hřebem a budete brečet smíchy.

4 | Morální dilema Jean Valjeana, tak trochu…

Jestli jste obeznámeni s centrálním konfliktem, který obklopuje postavu Jean Valjeana v „Bídnících,“ tak o nádcházejícím případu dostanete určitou představu. Klient – a jeho právníci – čelí stejnému dilema: Je lepší jít dál v bohatém životě, na úkor nedůstojného kriminálníka, nebo se přiznat ke zločinu a vzdát se všeho?

5 | Nová záhada.

Nechte otvírák na konzervy být. Fanoušci Suit si mohou lámat hlavu s novými tajemnými předměty. Co přesně by dva lidé dělali s „kokosovým olejem, lyžařskou maskou a lepící páskou?“

Tak co? Už se opravdu těšíte?


Jít na Suits | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře