Lex Luthor a zamilovaný? Zřejmě se to stane a jeho partnerkou bude Nyxly

Lex Luthor a zamilovaný? Zřejmě se to stane a jeho partnerkou bude Nyxly

3.10.2021 9:35


Do konce seriálu zbývá posledních sedm epizod. Po nepříliš dobře hodnocených dílech se nás tvůrci snaží nalákat na závěrečné epizody. Podle všeho se můžeme těšit na další scény Lexe a Leny a hlavně – Lex se má zamilovat do Nyxly, což by mohlo vést k zajímavé zápletce.


Lex Luthor je egocentrickou osobou, miluje pouze sám sebe. Tvůrci se mu ale rozhodli nadělit ještě před samotným koncem seriálem partnerku. Nebude jím nikdo jiný než Nyxly z páté dimenze. Oba mají ledacos společného, touží pomoci a umí zradit své přátele. Není tedy divu, že právě tato vlastnost je bude navzájem přitahovat.

Tvůrci seriálu Jessica Queller a Robert Rovner prozradili, že Lex a Nyxly se nespojí, aby spolu ovládli svět, ale jejich příběh bude čistě jen a jen o lásce. Luthor se tak vůbec poprvé v životě zamiluje, protože potká někoho, kdo je mu ve všech aspektech rovný. Zda to bude láska opětovaná, si samozřejmě musíme počkat do posledních pár finálových epizod šesté řady.


(Tak co říkáte na tento pár? Foto: CW)

Dobrá zpráva je, že Jon Cryer se v posledních pár dílech vrátí jako Lex Luthor. Katie McGrath prozradila, že i ona jako Lena Luthor bude mít scény se svým bratrem. Jejich vztah byl vždy vyšperkovaný a bude zajímavé sledovat, jak to mezi oběma sourozenci vlastně dopadne. Lena je akorát na své nové životní cestě, kdy Lexovi dala jasně najevo, že ho již nepotřebuje.

Lex ji v minulosti vždy zneužíval a zrazoval. Podle McGrath ale nemáme čekat nějaké finální rozuzlení jejich vztahu, spíše máme očekávat jejich (obyčejné) společné scény. To, zda se finálně usmíří nebo ne, čekat nemáme. Jak už to tak vypadá, máme se opravdu na co těšit, i když přiznáme, že vidět zamilovaného Lexe bude poněkud zvláštní. Snad tvůrci vědí, co dělají. Po dinosaurech a obří kočce už to ale nemůže být horší.

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!