Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

16.5.2019 19:45


Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.


Tyler Hoechlin se jako Superman objevil poprvé v průběhu druhé sezóny a nutno dodat, že fanoušci ho přijali velice pozitivně. Jednalo se o toho pravého, veselého, optimistického Supermana, kterého si fanoušci přáli. Bohužel se Hoechlin stal tak oblíbeným, že následně studio Warner Brothers zakázalo stanici CW Supermana do svých epizod využívat.

Tyler Hoechlin se jako Clark Kent objevil ještě několikrát, ale v průběhu čtvrté řady ho tvůrci uklidili na Argo, kde společně s Lois Lane žije v klidu a míru. Superman se v dalších dílech objevovat nebude a nikdo ani neví, zda ho stanice CW může aktuálně používat. Tyler Hoechlin je nicméně stále fandou seriálu Supergirl a bedlivě sleduje dění okolo aktuálních epizod.


(Objeví se Superman aspoň v páté řadě? Foto: CW)

Je si vědom, že se v seriálu aktuálně prohání Lex Luthor v podání Jona Cryera. A Hoechlin by si s ním rád zahrál, sám se ve svém osobním životě asi dvakrát s Cryerem setkal, ví o jeho kvalitách a rád by s ním spolupracoval. Navíc Lex Luthor je záporákem ze světa Supermana, nikoliv Supergirl, takže by jeho zjevení a soupeření s Lexem dávalo smysl.

Kromě toho to byl právě Clark Kent, který Lexe dostal do vězení, a možná by bylo skvělé, kdyby se historie opakovala a on Lexe opět porazil. Bohužel vás ale musíme zklamat. Clark Kent se ve finálové epizodě čtvrté řady s názvem The Quest for Peace neobjeví. Supergirl na to zkrátka bude sama a s Lexem si bude muset poradit. Smutné, ale pravdivé.

Chtěli byste, aby se Superman objevoval v seriálu, nebo ho zcela nahradí James Olsen?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!