Stephen Amell si chce zahrát v Supergirl

Stephen Amell si chce zahrát v Supergirl

20.3.2016 16:25


Poté, co se rychlík Flash už brzo objeví v Supergirl, nyní projevil i představitel Green Arrowa zájem spojit se s Ženou z oceli. Dočkáme se v budoucnu dalšího crossoveru?


Dlouho se řešilo, zda bude možný udělat crossover mezi stanicemi CW a CBS, ale nyní, když se stanice konečně dohodly, se zdají být crossoverové dveře prudce otevřené. V epizodě Worlds Finest zavítá Grant Gustin do Supergirl a Stephen Amell by mu rád vypomohl. Je jisté, že se toho nedočkáme tuto sezónu, ale v příští sezóně je to zcela možné.

(Bude v budoucnu i toto setkání možné? Foto: CW a CBS)


V interview pro IGN byl Amell dotázán, zda by si rád zahrál v Supergirl a jeho odpověď byla:

Určitě. V tomhle našem DC světe, nebo alespoň televizním DC světe, jsem nejdéle, takže vždycky jsem měl pocit, ať už mám svůj seriál nebo ne, že můžu nějakým způsobem přispět. Chci, aby ostatní seriály byly úspěšné i v budoucnu, takže je určitě rád podpořím. Rád bych si zahrál v Supergirl. Navíc mi chybí natáčení v Los Angeles, kde se seriál natáčí.

Musíme brát v potaz, že jde stále pouze o vyjádření jednoho herce, ale Stephen má celkem silnou vyjednávací pozici a je možné, že tvůrci na něj dají. Televizní DC svět se nám poměrně rozrůstá a letos se jeho oficiální součástí staly seriály Legends of Tomorrow, Supergirl a nepřímo také Constantine.


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!