Supergirl se vrátí i s rouškou během roku 2021

Supergirl se vrátí i s rouškou během roku 2021

7.8.2020 16:59


Stanice CW to s šestou řadou myslí stále vážně. Benoist je sice těhotná a natáčecí lokace zatím nedostupné k natáčení, nicméně oboje by se mělo v příštím měsíci již změnit, takže natáčení by mohlo začít někdy na podzim. První díly tak uvidíme zřejmě na jaře 2021.


Seriál Supergirl má za sebou pátou řadu, ale jelikož se v USA nevyvíjejí věci ohledně koronaviru moc dobře, stále se nic nenatáčí. Podle normálního plánu by se seriál již v srpnu 2020 dávno natáčel, těžko říci, jak by to letos bylo s těhotenstvím Melissy Benoist, které tomu letos dává ještě větší podtext a nečekané jiné problémy.

Dokonce se hovoří o tom, že pár dílů převezme plně otěže Nia Nal, když se Benoist nebude moci zúčastnit natáčení, jedná se ale jen o nepotvrzené zvěsti. Stanice CW ovšem vydala plakát se svými hrdiny na stanici. Všichni aktuálně nosí roušku a plakáty pěkně hlásí, že se na seriály můžeme těšit někdy v roce 2021.


Je dobře, že stanice nevydala přesnější informace, protože je ani teď zkrátka neví. Sice už nějaké první plány, kdy by se mohlo začít natáčet, jsou, ale to se samozřejmě může rychle změnit. S letošní podzimní sezónou tedy nepočítejme, seriál se vrátí někdy na jaře 2021, pokud půjde vše alespoň podle náhradního plánu.

(Nejedná se pochopitelně o novou fotku, je to upravená fotografie k páté řadě. Foto: CW)

Začínáte se těšit?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!