Supergirl skončí šestou řadou, čeká nás finálních dvacet epizod

Supergirl skončí šestou řadou, čeká nás finálních dvacet epizod

23.9.2020 8:00


Pro někoho to může být překvapení, pro určité to byla jen otázka času. Těch indikátorů, že by náš seriál Supergirl mohl skončit, bylo hned několik. Herečka Melissa Benoist sama na svých sociálních sítích oznámila, že další sezóna, kterou uvidíme, bude ta vůbec poslední.


Zatímco stanice CW aktuálně mlčí a hlavní tvůrci se doposud nevyjádřili, tak tu alespoň máme prohlášení Melissy Benoist. Ta otěhotněla na začátku roku 2020, spekulovalo se o tom, zda vůbec začne natáčet šestou řadu. Následně udeřil koronavir, pátá řada se musela zkrátit, sledovanost šla dolů a diváci zaznamenali i pokles kvality celého seriálu.

(Supergirl budeme muset říci své sbohem. Foto: CW)


Seriál se navíc dostal na mrtvý bod se svými postavami. Prakticky už je jen málo charakterů v seriálu, kteří mají stále co říci. A bez Supergirl to půjde asi těžko. Proto zřejmě stanice udělala toto rozhodnutí, které zklame nejednoho fanouška. Podle prohlášení samotné herečky to nevypadá, že by Benoist chtěla v roli Kary Danvers zůstat alespoň na hostování. Zřejmě nás čeká zcela její definitivní konec v Arrowverse:

Říct, že bylo poctou hrát tuto ikonickou postavu, by bylo povrchní. Když jsem viděla, jak velký měl seriál dopad na mladé dívky po celém světě, tak mě to vždy zanechalo beze slov. Supergirl měla vliv i na mě. Naučila mě mít sílu, kterou jsem nevěděla, že mám, najít naději v těch nejtemnějších zákoutích, a také to, že všichni jsme silnější, když jsme jednotní. Supergirl zastává názory, které nás všechny vedou k tomu, abychom byli lepšími lidmi. Supergirl změnila můj život k lepšímu a za to budu vždy vděčná. Jsem nadšená, že si můžeme naplánovat konec této úžasné cesty a nemůžu se dočkat, až uvidíte, co jsme si pro vás přichystali. Slibuji, že uděláme ještě jednu úžasnou poslední sezónu.

Je to poměrně čerstvá zpráva, takže můžeme čekat, že v dalších hodinách a dnech se oficiálně vyjádří stanice CW, tvůrci a i další herci. Produkce poslední řady by měla začít někdy v nejbližších dnech. Počítá se s tím, že seriál by měl mít premiéru v první polovině roku 2021, ale bůhví, jak to bude s pokračující pandemií. Dost možná nás čeká nějaká delší pauza, finále šesté řady si tak podle nás užijeme kolem léta. Celá závěrečná řada by měla mít dvacet epizod.

Je správné rozhodnutí seriál nyní ukončit, nebo byste si přáli, aby tu s námi byla Supergirl ještě déle?

Zdroj: ComicBook.com


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!