Trio herců do finále seriálu potvrzeno, jedna postava se zúčastní velkého crossoveru

Trio herců do finále seriálu potvrzeno, jedna postava se zúčastní velkého crossoveru

29.8.2021 16:00


Pro většinu herců seriál Supergirl bude znamenat v Arrowversu konečnou, některé osudy hrdinů ale budeme moci sledovat i dál v plánovaných cross-overech. A právě jedna postava se takového příběhu v budoucnu dočká. Navíc máme potvrzené herce, kterých se dočkáme ve finále seriálu.


To, co bylo zřejmé z posledních zpráv, se nyní jen oficiálně potvrdilo. Jeremy Jordan, Mehcad Brooks a Chris Wood jsou nyní oficiálně potvrzení do finále celého seriálu, kdy se vrátí jako James Olsen, Winn Schott a Mon-El. Herečka Melissa Benoist je nesmírně vděčná za to, že se toto trio vrací. Bez nich by to nebylo správné finále.

Herečka sama přiznala, že si nedokázala finále představit bez těchto herců. Fanoušci tyto postavy milují, navíc každý z nich sehrál v seriálu důležitou roli, a zřejmě nebylo by správné, kdyby se nikdo z nich neobjevil. Benoist ale prozradila, že to vůbec nebylo jednoduché dát starou partu opět dohromady. Sladit vše časově a navíc v době pandemie byl pořádný oříšek.


(Alex Danvers budeme vídat i nadále. Foto: CW)

I když se seriál pomalu chýlí ke konci, některé postavy budeme vídat i nadále. Stanice CW chystá velký cross-over nazvaný Armageddon, kde se objeví celá řada známých postav. A nebude u toho chybět ani seriál Supergirl. Zatímco Benoist jako dívka z oceli zřejmě definitivně končí, Chyler Leigh rozhodně ne.

Ta by se měla jako Sentinel objevit ve všech pěti epizodách plánovaného cross-overu. Ten se tentokrát nebude vysílat napříč všemi seriály, ale všechny díly budeme vídat na začátku osmé série seriálu The Flash. Ono se už ani není čemu divit, těch aktivních CW komiksových seriálů už moc není, takže tvůrci prakticky nemají jinou možnost.

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2)


Jít na Supergirl | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře