Andrea Rojas

Andrea Rojas

Julie Gonzalo Sezóny 1 2019 - 2020


Tvůrce naprosto přelomové technologie, která změní život v National City.

Andrea Rojas pochází z velice bohaté rodiny. Většinu svého života zasvětila hledáním ztraceného medailonu, což bylo především snem její zesnulé matky. Andrea se začala kamarádit s Lenou Luthor, se kterou se také vydala na velice nebezpečnou výpravu právě najít zmíněný medailon. Andrea ho našla, ale nikdy o tom Leně neřekla.

Medailon si ovšem vybral na Andree svou daň a z ní se stala Acrata, tajemná vražedkyně, která později začala pracovat pro Leviathan. Když Lena Luthor plánuje, jak se nejhůře pomstít Kaře Danvers za to, že jí neřekla o tom, že je Supergirl, rozhodne se Lena vzdát CatCo. Svěří ho do rukou své bývalé kamarádky Andrei, která má se společností zcela jiné plány.

Mimo CatCo Andrea Rojas taktéž vede společnost Obsidian North, která vyvinula naprosto přelomovou věc – pomocí speciální kontaktních čoček se může téměř kdokoliv přenést do virtuálního světa a žít si svůj vysněný život bez bolesti a problémů. To samozřejmě udělá ve společnosti pořádný rozruch, spousta lidí bude na technologii naprosto závislá, což se nakonec Andree velice vymstí.