Gamemnae

Gamemnae

Cara Buono Sezóny 1 2019 - 2020


Bohyně technologie, která tajně vede organizaci Leviathan.

Gamemnae, nebo lépe v běžném světě známá jako Gemma Cooper. Je taktéž oslovována jako Bohyně technologie. Jedná se o jednoho z původních vůdců planety Jarhanpur, sesterské planety Kryptonu a taktéž Daxamu. Gemma Cooper je jedna z vysoce postavených členů záhadné uskupení Leviathan. Posléze, co je ze hry odstraněn na nějaký čas Rama Khan, stane se dokonce jejich vůdcem.

Gamemnae si uvědomuje, jaké chyby udělal Rama Khan, a tak celou organizaci vede úplně jinak. Její osud je trošku pozměněn po společném cross-overu, kdy se seriál již neodehrává na Zemi-38, ale na tzv. Hlavní Zemi. Gemma Cooper se stane jednou z hlavních mentorek Andreii Rojas, se kterou samozřejmě manipuluje a chce, aby se z ní stala Acrata (což se jí nakonec povece).

Když začne být Gamemnae zoufalá a každičký její plán se bortí jako domeček z karet, povolá zpět Rama Khana, který neuspěje v boji s dívkou z oceli ani napodruhé. Proto tedy spojí síly s Lexem Luthorem, který již nějaký pátek touží poznat celou organizaci Leviathan. To se jí ovšem stane osudným. Navzdory tomu, že se jedná o Bohyni technologie, tak je následně zabita, a prakticky celý Leviathan padne i s ní.