Gayle Marsh

Gayle Marsh

Yael Grobglas Sezóny 1 2017 - 2018


Lupička bank, která má velice vyvinuté psychické schopnosti.

Gayle Marsh pochází ze Skokie z Illinois, ale lépe je známá pod svou ďábelskou přezdívkou Psi. U Marsh se totiž vyvinuly zvláštní nadání a Gayle dokáže ovládat jiné lidi pomocí svých psychických schopností. To je schopnost, která podněcuje být zločincem, což se de facto z Gayly také stala. Psi začala vykrádat banky, až jednoho dne zamíří do National City, kde jich je hned několik. Dokonce se ani nebojí, že město hlídá Supergirl.

Psi banku vyloupí a dokonce se utká s dívkou z oceli, která schytá několik ran a hlavně ne zrovna příjemný emocionální zážitek, který vyvolá její vzpomínky na ztraceného Mon-Ela. Supergirl nakonec za pomocí Alex Danvers, Winna Schotta a J'onna J'onzze dokáže Psi porazit. Především také díky blokátoru, který si Kara dostala od Winna, aby byla odolná vůči speciálním schopnostem Psi. Poté, co Kara Psi chytí, je tato nebezpečná zlodějka zavřena do vězení v DEO.

O několik týdnů později se Supergirl rozhodne vydat do vesmíru do věznice Fort Rozz, kde by mohla získat odpovědi, které potřebuje ohledně Reign. Jenže ve vesmíru bude dívka z oceli oslabena, protože tam nebude účinkovat síla žlutého slunce, které jí dodává sílu. Supergirl tedy vytvoří ryze ženský tým, který by ji do vesmíru doprovázel a případně chránil. Kromě Kary a Psi se v týmu také mihne Imra Ardeen a Leslie Willis. Mise bohužel nedopadne dobře a Leslie přijde o život. Psi se posléze vrací zpět do vězení do DEO.