Imra Ardeen

Imra Ardeen

Amy Jackson Sezóny 1 2017 - 2018


Člen Legie superhrdinů z 31. století a současná Mon-Elova manželka

Imra Ardeen se narodila ve 31. století na jednom z měsíců Saturnu – Titanu. V průběhu svého života poznala Mon-Ela, který se do budoucnosti dostal skrze červí díru, do které vletěl, když utíkal ze Země. Když Mon-El zjistil, že se už zpátky za Kara Danvers nevrátí, rozhodl se, že začne žít nový život právě s Imrou.

Společně s ní založil tým zvaný Legie superhrdinů, který byl inspirovaný především Supergirl, která je ve 31. století považována za vzor všech hrdinů. Jelikož ji Mon-El osobně znal, byl i jakýmsi hlavním členem týmu. V něm se například nacházel i Brainiac-5. Když se ale Legie vydá na nebezpečnou misi, nějakým záhadným způsobem se ocitne v roce 2017 v National Ci­ty.

Když se probudí Mon-El, okamžitě se snaží probudit i Imru. Setkání s Karou neproběhne podle plánu a Mon-El se přizná, že Imra je jeho ženou. I když Imra ví o poutu mezi Mon-Elem a Karou, snaží se chovat profesionálně a i ona svým způsobem Karu respektuje. Imra je známa jako Saturn Girl a mezi její přední schopnosti patří supersíla a telepatie.