Kelly Olsen

Kelly Olsen

Azie Tesfai Sezóny 2 2019 - 2020


Sestra Jamese Olsena, psycholožka, která se specializuje na trauma.

Kelly Olsen je sestrou Jamese Olsena, se kterým vždy měla krásný sourozenecký vztah. Vše se ale začalo bortit, když zemřel jejich otec. Kelly potřebovala Jamese a chtěla, aby byl na pohřbu, ale ten nedorazil. Ve skutečnosti ale ležel v otcovi rakvi, kam ho uvěznili dva chlapci, kteří Jamese šikanovali. Od té doby se vztah Kelly a Jamese trochu změnil.

Kelly následně byla naverbována do armády, kde zažila několik krušných chvílí. Tam se ovšem zamilovala do své seržantky, ale jejich vztah musela kvůli vojenským povinnostem a široké veřejnosti utajovat. Seržantka ale nešťastně zemřela, což Kelly totálně zničilo. Ze vztahu si ale vzala ponaučení, že každá jizva se nakonec zotaví, ale pochopitelně to chce svůj čas.

Když je James Olsen postřelen Lexem Luthorem, Kelly se to okamžitě dozví a jde se podívat na svého bratra. Toho zachrání až Lena Luthor, která byla nucena použít Harun-El. Ten dá Jamesovi nadpřirozené schopnosti. Kelly se rozhodne, že nějaký čas zůstane v National city. Kromě Jamesových problémů taktéž pomáhá Alex Danvers, která chce adoptovat dítě, ale nějakým způsobem má na to smůlu.