Maggie Sawyer

Maggie Sawyer

Floriana Lima Sezóny 2 2016 - 2017


Detektivka z National City, která pracuje pro vědecké oddělení.

Policejní detektivka, která pracuje pro policii National City pro speciální vědecké oddělení. Maggie má dobré konexe a často se dostává na místa činu, kam by za normálních okolností neměla ani přístup. Často strká nos do věcí DEO, čímž se s nimi dostává do konfliktu. Takto se seznámila i s Alex Danvers.

Zpočátku spolu obě detektivky příliš dobře nevychází, ale posléze k sobě najdou cestu víc, než by z hlediska profesního přístupu bylo zdrávo. Maggie si je vědoma, že v National City je spoustu utajovaných mimozemšťanů a zavede Alex do baru, kde se mimozemšťani scházejí. Zde se Alex dozví potřebné informace o pachateli, který zavraždil jednoho mimozemšťana.

Maggie sice většinou vyšetřuje případy okolo mimozemšťanů, ale to vůbec neznamená, že by k nim chovala nějaký odpor. Právě naopak. Chápe, že mimozemšťani jsou utlačovanou skupinou v celé Americe, stejně tak jako lesbičky, kterou Maggie je. Postupem času Maggie nachází zalíbení v Alex, která u sebe zpozorovala, že se jí Maggie také líbí.
loading…