Malefic J'onzz

Malefic J'onzz

Phil LaMarr Sezóny 1 2019 - 2019


Ztracený J'onnův bratr, který vůbec neměl lehké dětství.

Bratr J'onna J'onzze a syn M'yrnna J'onzze. Malefic to nikdy neměl od dětství až tak lehké, jeho otec byl na něj velice přísný. Malefic tak tajně nenáviděl svého bratra, který s otcem vycházel mnohem lépe. Možná to byl i jeden z důvodů, proč se zdál být Malefic odstrčený a naopak se sblížil s bílými marťany, jasnými nepřáteli zelených marťanů.

Když na Marsu vypukla civilní válka, Malefic se přidal na stranu bílých marťanů a pomohl vymýtit svůj vlastní druh. Za to byl uvězněný do Zóny příznaků. Odtamtud ho ovšem dostal Monitor, který Malefica poslal na Zem, aby se pomstil svému bratrovi. Malefic nějaký čas skutečně zatápěl J'onnovi a celému týmu Supergirl. J'onn v tu dobu tak třeba neměl úplně nejlepší vztahy s Alex Danvers.

J'onn chtěl ale svého bratra zachránit, nejdříve ale musel pochopit, proč dělá to, co dělá. Když pohlédl do minulosti, uvědomil si, že se jeho otec ne vždy k Maleficovi choval dobře. J'onn nakonec dokáže přesvědčit Malefica, aby se přidal na jeho stranu. Následně je Malefic poslán zpět na Mars za M'gann M'orzz. Malefic odčiní svou minulost a pomůže Marsu opět rozkvést.