Manchester Black

Manchester Black

David Ajala Sezóny 1 2018 - 2019


Pomstychtivý snoubenec, který slibuje smrt Benu Lockwoodovi.

Brit, který začal chodit s Fionou, mimozemšťankou z jiné planety, která byla uprchlíkem na Zemi. Fiona ovšem padne do spárů Agenta Libertyho, který ji využije ke svým účelem. Následně Fionu bez smilování zabije. Jakmile se to dozví Manchester Black, vzbudí se v něm temnota a okamžitá touha po pomstě zničit vše, co Agent Liberty vybudoval.

Jistou pomocí je pro Manchestera Blacka J'onn J'onzz, který se ho snaží udržet na cestě dobra. Sám J'onn ve svém životě zažil hned několik ztrát, kdy přišel o celou svou rodinu, a tak Manchesterovi pomáhá. Ten se ovšem pouze tváří, že rady J'onzze poslouchá, ale potají po večerech hledá Agenta Libertyho a chce zjistit jeho pravou identitu.

Manchester Black několikrát spojí síly i se Supergirl, ale tu párkrát v akci podvede. V neposlední řadě se Manchester Black dozví, že Agentem Libertym je Ben Lockwood, ke kterému se vydává domů, aby ho zabil a nechal trpět jeho manželku. To se naštěstí nestane, Supergirl všechny zachrání a Manchester Black společně s Agentem Libertym končí ve vězení. Ovšem tady příběh Manchestera Blacka teprve začíná.