Mercy Graves

Mercy Graves

Rhona Mitra Sezóny 1 2018 - 2018


Blízká přítelkyně rodiny Luthorových, která taktéž nesnáší mimozemšťany.

Mercy Graves pracovala jako vedoucí ochranky pro Lexe Luthora v Luthor Corp. Tam dostala i svého bratra Otise. Jelikož Lex chodil se svou ochrankou téměř všude, Mercy a Otis se stali blízkými přáteli rodiny Luthorových. Mezi Mercy a Lenou navíc bylo silné pouto, které by se dalo označit až za sesterské. Leně vždy chyběl silný sourozenec, s Lexem moc dobrý vztah právě neměla.

Když byl ovšem Lex poražen Supermanem a byl zavřen do vězení, Mercy začala s Otisem pracovat pro jeho matku Lillian Luthor, která je naverbovala do svého projektu Cadmus, který víceméně vycházel z Lexových nápadů. Tím hlavním bylo zbavit se všech mimozemšťanů. Jelikož i Mercy a Otis je taktéž neměli nikdy rádi, bez váhání se upsali do takového projektu.

Bohužel i Lillian potkal nepěkný osud, a tak se Mercy a Otis museli vydat na zcela novou cestu. Jejich nenávist k mimozemšťanům byla jasná, chtěli pokračovat v týrání utlačených, ale potřebovali štvance. Jednou náhodou potkali Bena Lockwooda, který má poměrně silný vliv na lidi a dokáže je přesvědčit o tom, že mimozemšťani jsou zlí. Společnými silami tedy odhalí prezidentku Olivii Marsdin jako mimozemšťana a způsobí na Zemi chaos.