Morgan Edge

Morgan Edge

Adrian Pasdar Sezóny 1 2017 - 2018


Bohatý podnikatel, který si znepřátelil Lenu Luthor

Morgan Edge je bohatým podnikatelem, který vlastní několik firem. Když mimozemšťani z Daxamu zaútočili na National City, Edge pomáhal městu postavit se zpět na nohy. Hodně do něj investoval, čímž získal přízeň lidu na svou stranu. Popravdě ho ale vůbec místní obyvatelé a město nezajímají. Jde mu o jeho podnik a o to, aby ještě více zbohatl.

Morgan se pokusí koupit CatCo, aby mohl v novinách propagovat sám sebe a prodávat své produkty. Do cesty se mu ovšem postaví Lena Luthor, která na poslední chvíli CatCo kupuje a vyfoukne ho Morganovi těsně před nosem. Ten se pořádně rozčílí a slibuje Leně velkou pomstu. O pár dní později se vrací do města jen kvůli tomu, aby se právě Leně pomstil a vše jí vrátil.

Spousta dětí v National City na sobě pociťuje zvláštní příznaky a brzo Kara Danvers zjišťuje, že jsou otrávení. Morgan Edge začíná okamžitě obviňovat Lenu Luthor, která vyvinula zařízení, které sice vyhnalo mimozemšťany z Daxamu ze Země, ale zároveň otrávilo děti ve městě. Kara nakonec Leny jméno očistí a zjistí, že Morgan sám děti otrávil jen kvůli tomu, aby se Leně pomstil za to, že koupila CatCo. Zde se poprvé ukáže, kam daleko je ochoten Edge zajít.