Nia Nal

Nia Nal

Nicole Maines Sezóny 2 2018 - 2020


Transgender pracující v CatCo, který se postupem času stane supehrdinou.

Nia Nal neměla nikdy lehké dětství. Vždycky se musela smířit s posměšky ostatních, protože se jedná o transgendera. Její život nebyl jednoduchý, takže když se ve městě National City objeví Ben Lockwood jako Agent Liberty, který chce vymýtit všechny mimozemšťany, Nia Nal ví, kde je její místo. Jelikož ona moc dobře ví, jaké to je žít v utlačované společnosti, vždy se zastane právě mimozemšťanů.

Tak se ostatně seznámí s Querlem Doxem, kteří dohromady tvoří velice zajímavou dvojku. Nia Nal také začne pracovat v CatCo, kde se pokusí Jamese Olsena přesvědčit, ať píše o útocích na mimozemšťany, ale Olsen ví, že jeho zpravodajství musí zaručit rovnováhu, primárně musí odhalovat pravdu, nikomu z obou stran stranit. To zpočátku Nia Nal nemůže moc skousnout, ale později se sama naučí, jaké to je být dobrým novinářem.

Nie se také sem tam od času stane, že usne v práci. Nia je nemocná a Kara Danvers jí nabídne odbornou pomoc. Dokonce kontaktuje i svou matku Elizu Danvers, která poskytne Nie kontakt na velice dobré doktory, ale vypadá to, že Nie není pomoci. Později se dozvíme, že Nia začne mít podivné sny, kde uvidí dokonce budoucnost. Později na sebe oblékne kostým a vyrazí do ulic National City jako hrdina říkající si Dreamer.