Olivia Marsdin

Olivia Marsdin

Lynda Carter Sezóny 2 2016 - 2018


Prezidentka USA, která bojuje za práva mimozemšťanů na Zemi

Olivia Marsdin je prezidentkou Spojených Států, která bojuje za práva mimozemšťanů na Zemi. Když si uvědomila, že na Zemi žije několik mimozemšťanů, rozhodla se za jejich práva bojovat. Olivia se zúčastní i velké konference v National City, kde je známo, že zde žije nejvíce mimozemšťanů. Později je odhaleno, že samotná prezidentka je jednou z cizích návštěvníků Země.

Konkrétně pochází z planety Durlan. Durlanové jsou známí tím, že dokážou měnit své podoby. Otázkou tak zůstává, zda je Olivia Marsdin skutečně mimozemšťan, nebo byla pouze nahrazena měňavcem. Ať ači tak, prezidentka dává přímé rozkazy Supergirl, DEO a i J'onnu J'onzzovi, dalšímu mimozemšťanovi, který je v čele vládní instituce.

Když se král Lar Gand a královna Rhea z Daxamu přiblíží Zemi, prezidentka dává J'onnovi jasné instrukce, že nesmí na nepřátelskou loď zaútočit, aby nedošlo k intergalaktickému konfliktu. J'onn nicméně tento rozkaz po naléhání Kary poruší a vydá se na loď. Prezidentka následně ředitele DEO oznamuje, že J'onzz si sám ponese následky za své činy.