Otis Graves

Otis Graves

Robert Baker Sezóny 2 2018 - 2020


Dal do pochodu plán, který měl za cíl odhalit prezidentku Marsdinovou.

Otis Graves je dobrým přítelem rodiny Luthorů, zvlášť si rozuměl s Lexem Luthorem, u kterého byl zaměstnán jako člen ochranky. I jeho sestra Mercy se pohybovala v blízkosti této bohaté rodiny. Ta si zase velice rozuměla s Lenou Luthor, jejichž pouto mezi nimi bylo opravdu silné. Když byl ovšem Lex uvržen do vězení, Otis společně s Mercy o práci přišel.

Tu si ale zase rychle našel, protože Lexova matka Lillian Luthor spouštěla projekt Cadmus, kde byl Otis pochopitelně vítán jako starý známý z rodiny. Nezapomněl ani na svou sestru. Společně všichni sdíleli jednu základní věc – nesnášeli mimozemšťany a chtěli zbavit Zemi všech nadpřirozených. Sice sem tam od času nějakého využili, ale když mohli, rozhodně mu zasadili smrtelnou ránu.

Když ovšem byla zavřena i Lillian, byl na to Otis s Mercy sám. Brzo se ovšem spojili s extrémistou Benem Lockwoodem, který dokázal nabudit lidi a probudit v nich nenávist vůči přistěhovalcům. Společnými silami dokázali odhalit prezidentku Olivii Marsdin, která celá léta usilovala o to, aby nikdo nepřišel, že je z jiné planety. Otis se taktéž několikrát utkal se Supergirl a nutno říci, že se mu vůbec nedařilo špatně.