Querl Dox

Querl Dox

Jesse Rath Sezóny 3 2017 - 2020


Jeden z členů Legie superhrdinů, který dorazí s Mon-Elem na Zemi

Querl Dox pochází z 31. století a jedná se o velice inteligentní Coluana ze Země-38. Když nedopatřením do této vyspělé budoucnosti dorazí Mon-El, rozhodne se dát dohromady tým superhrdinů, který by mohl chránit Zemi a jiné planety, když už je Kara Danvers dávno ve 31. století po smrti. Proto dá Mon-El dohromady tým, který si říká Legie superhrdinů.

Mon-El byl zakládajícím členem, postupem času se k němu přidala Imra Ardeen a také Querl Dox, který je lépe u ostatních známý jako Brainiac-5. Aby byl upevněn mír mezi Zemí a Saturnem, Mon-El se rozhodl oženit právě s Imrou a trochu ukočírovat napjaté vztahy mezi těmito dvěma planetami. Legie superhrdinů se následně vydala na tajnou misi a nedopatřením skončila v 21. století na Zemi. O pravé podstaty mise ví pouze Imra a Brainiac-5, Mon-Elovi se nikdo neobtěžoval říci pravdu.
 • Kothy
  Kothy 30.6.2018 | 17:55:54

  typek

 • Raiden123
  Raiden123 22.6.2018 | 9:25:15

  Tu je jedna zvlastnost,podla jedneho zdroja Superman [KaL-EL] este stale zije v 31 [?] storoci a Supergirl [Kara] zije tiez [no tu to bolo i tym ze Kara casto cestovala v case,a ano v jednej verzii je Brainiac 5 jej priatel [animovana verzia?],ktoreho KaL-EL tak trochu nemusi,ale toleruje ho,ta cast ,ze jej priatel,tiez sa mi to nejak nepozdava],pretoze prisli na to ako si predlzit zivot a este ich vlastny zivot bol extremne predlzeny,zivotom na zemi.

  Poznamka – v seriali Smalvile bola Legia superhrdinov a neviem s akeho obdobia oni prisli,ale oni vsetci poznali Supermana ako starsieho chlapika,zamas­kovaneho s choditkom pre starsich ludi,co bolo trosku zvlastne,asi to malo byt i vtipne,no neviem,Smalvile serial som videl dost davno.