Rama Khan

Rama Khan

Mitch Pileggi Sezóny 1 2019 - 2020


Zakladatel a vůdce Leviathanu, kterému se postaví do jeho plánů Supergirl.

Rama Khan pochází z planety Jarhanpur, sesterské planety Kryptonu a taktéž Daxamu. Na planetě byl vládcem, ale následně chránil Zemi a seskupil a zároveň vedl organizaci Leviathan téměř dva miliony let. Problém přišel až se Supergirl, která se mu postavila do cesty. V jejich zuřivém boji ovšem Rama Khan prohrál, čímž celé organizaci dokázal, že už není hoden ji vést.

Následně se tedy do čela dostala Gamemnae, která chtěla napravit chyby Rama Khana. Aby toho nebylo málo, tak v průběhu času byla Země-38 zničena a nahrazena tzv. hlavní zemí. Na ní se opět Rama Khan objeví, který si zachrání svou reputaci tím, že zničí celou budovu DEO. Po dobu několika let na budovu útočilo několik vetřelců, ale nikdo ji nikdy nesrovnal ze zemí. Až Rama Khanovi se to povedlo.

V závěrečném boji je ovšem i tak poražen Supergirl a jejími přáteli, takže opět prohrává. Navíc Leviathan je poražen a zemře i Gamemnae. Přechytračí je v uvozovkách obyčejný člověk Lex Luthor, který si na tuto organizaci dlouho dělal zálusk. Leviathan tak zaniká a je poražena obyčejným člověkem. Rama Khan sice zůstává naživu, ale jeho moc je omezena, a bohužel už nemá po ruce žádné spojence.
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!