Thomas Coville

Thomas Coville

Chad Lowe Sezóny 2 2017 - 2020


Fanatik, který je zblázněný do Supergirl a také do Reign.

Thomas Coville je bývalý právník, který vedl poměrně slušný život, ale ten se mu obrátil naruby, když zjistil, že ho jeho žena podvádí s osobním trenérem. Po rozchodu se Coville uvrhl do depresí a začal být pravidelným návštěvníkem různých nočních restaurací a barů. Thomas Coville byl společně s Alex Danvers v letadle v den, kdy se Kara Danvers odhalila světu jako Supergirl a zachránila letadlo.

Coville v záchraně viděl svou druhou šanci a chtěl, aby jeho život nabral zcela jiné obrátky. Proto se rozhodl, že bude uctívat boha rudého slunce Raa a naučí se vše o náboženství Kryptonu. Ve vězení Fort Rozz byla dokonce jedna kněžka, která Thomasovi předala všemožné znalosti o jejich náboženství a dala mu také patřičnou literaturu, kterou si Covillle nastudoval. A nejen to. Thomas začal dělat přednášky a učit o náboženství i jiné.

Jenže fanatismus neměl své meze. Coville začal po National City shromažďovat ty, kteří alespoň jednou byli zachráněni Supergirl. Dokonce je vyzýval, aby například podnikli sebevraždu v domnění, že je Supergrl zastaví a zachrání. Když se pokusí Coville a jeho druhové provést hromadnou sebevraždu na stadionu, dívka z oceli tomu zamezí na poslední chvíli. Coville se dostane do vězení, ale tam brzy začne uctívat zabijáky světů včetně Reign.