William Dey

William Dey

Staz Nair Sezóny 1 2019 - 2020


Reportér v utajení, který přijíždí do National city z jednoho prostého důvodu.

William Dey je renomovaný reportér, který v minulosti pracoval například pro The Times, Le Monde a the Daily Mail. Když se Lena Luthor rozhodne prodat CatCo, protože chce svou pozornost soustředit jiným směrem, William je přizván, aby ve společnosti pracoval. Společnost totiž odkoupila jistá Andrea Rojas, která má své vlastní plány, co provést s nejlepším zpravodajským deníkem v National city.

William Dey si ale zpočátku nepadne do noty s Karou Danvers a s Niou Nal. Chová se totiž naprosto příšerně a nevypadá to, že by spolu všichni tři vycházeli. Kaře je ale na Williamovi něco podezřelého, následně ho více pozná a zjistí, že William je ve skutečnosti velice příjemný člověk, kterému na lidech záleží. Pouze to z určitého důvodu nedává najevo. A má pro to dobrý důvod.

William Dey pracuje pro London Times. V utajení se snaží najít špínu na Andreu Rojas a její rodinu. Ví moc dobře, že jsou to zločinci, jenom k tomu nemá důkaz. William Dey je do případu osobně zainteresován, protože má z minulosti s Andreou nevyřízené účty, aniž by to ona sama věděla. William tedy následně spolupracuje s Karou, která taktéž ví, že kolem Rojas se děje něco divného a temného.