Letošní série by opět měla mít dva hlavní padouchy a hned první díl představil jednoho oblíbeného záporáka z komiksů

Letošní série by opět měla mít dva hlavní padouchy a hned první díl představil jednoho oblíbeného záporáka z komiksů

18.3.2023 16:00


Pochopitelně i letos bude rodina Kentových čelit velkému množství výzev. I tentokrát bychom se měli dočkat většího množství padouchů, a tak se máme na co těšit.


Už od konce druhé série víme, že jedním z hlavních padouchů třetí série bude Bruno Mannheim, jehož hraje herec Chad L. Coleman. Ostatně toho jsme mohli vidět už na konci prvního dílu Closer. Jde o vraha Johna Henryho Ironse ze Země, na které se odehrává příběh seriálu, přičemž prozatím kuje něco, co nám ještě nebylo odhaleno.

Dle tvůrců však nebude jedinou hrozbou letošní řady: „Letos nás čekají dvě hrozby. Jednu jsme naznačili už na konci minulé série, je jí Bruno Mannheim, druhou vám neodhalíme. Je to ale vtipné, obě hrozby představují v některých ohledech stejné nebezpečí, tudíž se rodina ocitne pod dvěma rovnocennými tlaky.“


(První hraná verze padoucha Onomatopoeia. Foto: CW)

Kromě toho se pochopitelně dočkáme i několika menších padouchů. Chad L. Coleman stojí v čele Intergangu, jehož součástí je více členů. A jeden z nich nám byl představen už v prvním díle. Řeč je o onom záporákovi s podivným obličejem ve tvaru spirály, který v komiksech vystupuje pod přezdívkou Onomatopoeia.

Tato postava se ještě nikdy neobjevila v žádném hraném projektu, a tak se fanoušci dočkali jejího debutu až nyní. Onomatopoeia je sériový vrah, který se zaměřuje na superhrdiny bez schopností. V komiksech hovoří pomocí zvukových efektů, kvůli čemuž si tvůrci kladli otázku, jak bude mluvit ve hraném projektu. Každopádně bychom ho ve třetí řadě měli vídat delší dobu, tak uvidíme, jak to s ním bude dále.

Zdroje článku: KryptonSite, Comic Book


Jít na Superman & Lois | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře