Michael Cudlitz bude novým Lexem Luthorem

Michael Cudlitz bude novým Lexem Luthorem

25.1.2023 9:36


Už delší dobu víme, že se ve třetí řadě dočkáme Supermanova největšího pozemského nepřítele. Lexe Luthora si nakonec zahraje herec Michael Cudlitz.


Už na začátku tohoto měsíce bylo odhaleno, že se ve třetí řadě objeví Lex Luthor. S tím však bylo potvrzeno, že si tuto roli nezopakuje herec Jon Cryer, jenž ji ztvárnil v seriálu Supergirl a dalších komiksových seriálech stanice CW.

Nyní bylo odhaleno, kdo si tohoto očekávaného záporáka zahraje. Role se ujme newyorský rodák Michael Cudlitz, který se v poslední době proslavil především díky roli drsného zrzouna Abrahama Forda, kterého ztvárnil v seriálu The Walking Dead.

(Seriál našel svého Lexe Luthora. Foto: Allen J. Schaben, DC Comics)

Postava je tvůrci popisována tak, že zatímco svět zná Lex Luthora jako vizionářského miliardáře a majitele LexCorpu, podsvětí ví, co je Lex skutečně zač, tedy brutální psychopat, který terorizuje každého, s kým se dostane do křížku. Když ho v seriálu uvidíme poprvé, bude to už několik let, co byl naposledy viděn na veřejnosti. Jeho důvod návratu je však jasný, chce si vyřídit jednu osobní záležitost se Supermanem a Lois Lane.

Co říkáte na obsazení Lexe Luthora? Myslíte, že stanice CW vybrala správného herce?

Zdroj článku: EW


Jít na Superman & Lois | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře