Podle nových šéfů DC Comics seriál Superman & Lois přežije čistku stanice CW

Podle nových šéfů DC Comics seriál Superman & Lois přežije čistku stanice CW

1.2.2023 10:00


Seriál Superman & Lois by se v nadcházejících letech mohl dočkat ještě pár sérií. Naznačili to noví šéfové DC Comics, kteří se vyjádřili i k čistce stanice CW.


Kvůli novým majitelům se pomalu začal měnit obsah stanice CW. Čistku seriálů doposud přežila jen hrstka seriálů, přičemž spousta dalších neví, jak to bude s jejich osudem. Avšak vzhledem k tomu, že seriál Superman & Lois spadá pod DC Comics, měli k tomu co říct i nové šéfové James Gunn a Peter Safran.

Nové plány, které se týkají budoucnosti filmového a seriálového světa DC Comics, nedávno odhalil James Gunn, který se mimo jiné zmínil i o seriálu Superman & Lois, poslednímu projektu ze stáje DC Comics, který se ještě vysílá na stanici CW a jeho osud je stále otevřený. Gunn si je vědom toho, že jde o populární seriál, a proto naznačil, že by tu s námi seriál měl ještě vydržet pár let.

(Seriál by se měl ještě nějakou dobu vysílat. Foto: CW)

„Jedné nebo dvou řad se seriál ještě dočká. Jde o seriál, který mají všichni rádi, a proto tu s námi bude ještě chvíli,“ řekl k budoucnosti seriálu James Gunn. Aktuálně je sice objednaná pouze třetí série, které se dočkáme v půlce března, nicméně je pravděpodobné, že nadcházející epizody nebudou ty poslední.

Jste rádi, že se seriál Superman & Lois pravděpodobně dočká pokračování?

Zdroj článku: KryptonSite


Jít na Superman & Lois | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!