Přečtěte si, co nás čeká v 1. - 3. díle

Přečtěte si, co nás čeká v 1. - 3. díle

10.3.2023 14:00


Seriál Superman & Lois se po roce vrací, a tak nastal čas si představit děj prvních tří epizod. Na obzoru se objevuje nový padouch, zatímco rodina Kentových čelí dalším překážkám.


1. Closer

Datum premiéry: 14. března 2023

Po porážce Ally Allston Clark a Lois pracují pro Smallville Gazette a užívají si maloměstského života. Jejich dokonalá láska není ideální pro Chrissy, která se snaží vyrovnat se svým novým milostným zájmem a přátelstvím s Lois. Ta se mezitím snaží vyvážit svůj pracovní a soukromý život, zatímco odhalí nového nepřítele, který může navždy změnit celou její rodinu. Superman by pro svou rodinu pohnul nebem i zemí, ale ani to nemusí stačit na nového padoucha. Chlapci Kentovi se mezitím ocitnou v situaci, ve které se oba chtějí vydat jiným směrem. Uprostřed toho všeho je John Henry pronásledován minulostí svého dvojníka, což má nebezpečné následky pro něj i Natalii. Lana Lang a Kyle řeší, jak je na tom jejich rodina, zatímco Sarah přemýšlí nad tím, jaká budoucnost čeká na ni a Jordana, když nyní ví o jeho schopnostech. Generál Samuel Lane, který se na vlastní kůži přesvědčil o tom, že během spolupráce se Supermanem nemůže věřit nikomu jinému, získává zpět svou pozici na Ministerstvu obrany. V tu chvíli narazí na problémy, které se týkají spolupráce s jeho vnukem Jordanem.

2. Uncontrollable Forces

Datum premiéry: 21. března 2023

Clark a Chrissy si všimnou, že jim Lois něco tají. Sarah a Jordan zažijí trapné setkání. Laně zavolá někdo vyděšený.

3. In Cold Blood

Datum premiéry: 28. března 2023

Lois a Chrissy sledují novou stopu v Mannheimově vyšetřování, a to i přes Clarkův nesouhlas. Jonathanovi, Jordanovi a Nat se zkomplikuje pokus o laskavé gesto. Lana, Sarah a Kyle si zvykají na svůj nový život.


Jít na Superman & Lois | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Ale k tomu se musíš registrovat nebo se přihlásit!

Zatím žádné komentáře