Jensen Ackles chystá prequel k Supernatural s názvem The Winchesters

Jensen Ackles chystá prequel k Supernatural s názvem The Winchesters

25.6.2021 9:55


Fanoušci Supernatural se loni po patnácti letech rozloučili s bratry Winchesterovými. Loučení to bylo sladkobolné a ještě před odvysíláním poslední epizody se začalo mluvit o případném filmu nebo jiném projektu. Tím by mohl být prequel, který připravuje představitel Deana, Jensen Ackles.


Supernatural byl jedním z největších hitů stanice CW, takže není divu, že ta po jeho zakončení hledá cestu, jak ho nějak „vrátit“. Tím návratem by mohla být cesta zpět do minulosti, protože Jensen Ackles spolu se svou manželkou Danneel Ackles (Friends with Benefits) pracuje na projektu The Winchesters, jenž bude v případě schválení vznikat pod jejich produkční společností Chaos Machine Productions, kterou založili loni na podzim. Jensen se vyjádřil, že když společnost s manželkou zakládali, věděli, že prvním projektem bude příběh z vesmíru Supernatural a že se chtějí zaměřit na začátky, jelikož Dean by se určitě rád dozvěděl víc o vztahu jeho rodičů a jak to celé začalo.

Matt Cohen a Amy Gumenick jako mladí John a Mary Winchesterovi. Foto: CW


Tím pádem není překvapením, že nově chystaný prequel, který je momentálně ve fázi vývoje, se zaměří na Johna a Mary, rodiče Sama a Deana. Jensen Ackles by však neměl nový seriál jen produkovat, ale měl by jím jako vypravěč i hlasově provázet. Zda se do rolí mladé Mary a Johna vrátí Amy Gumenick a Matt Cohen, se nejspíš dozvíme až v případě, jestli dostane celý projekt zelenou. Jistou možností je samozřejmě i návrat Jeffreyho Deana Morgana a Samanthy Smith, ale jelikož se má seriál zaměřovat na mládí Mary a Johna, pravděpodobnější je obsazení jejich mladších hereckých verzí. Vyloučený není ani recasting, ale to by obří fandom, který kolem Supernatural je, neskousl a tvůrci to jistě dobře ví.

Byli byste za návrat Winchesterových rádi, i kdyby šlo jen o Johna a Mary a Deana v roli vypravěče?


Jít na Supernatural | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!