The CW objednává pilotní epizodu seriálu The Winchesters

The CW objednává pilotní epizodu seriálu The Winchesters

28.3.2022 21:55


Jensen Ackles dokázal přesvědčit vedení stanice The CW k objednání pilotní epizody seriálu The Winchesters. Spin-off by se měl odehrávat před událostmi v seriálu Supernatural.


Jensen Ackles má v posledních dnech hodně napilno. Ještě nedávno se naplno věnoval své práci před kamerami, když se podílel na natáčení seriálu The Boys, kde bude hrát Soldier Boye, teď ho čeká hodně práce za kamerami.

Jensen Ackles společně se svou ženou a Robbiem Thompsonem připravují prequel k seriálu Supernatural, který ponese jméno The Winchesters. Vedení stanice The CW se rozhodlo objednat pilotní epizodu, po jejím zhlédnutí se rozhodnou, jak se seriálem naloží dále. Ackles tedy nemá vyhráno, spíše naopak. Ten nejtěžší boj ho ještě čeká. Jeho pilot bude muset zaujmout testovací publikum.


Nový seriál se bude zaměřovat na Johna, otce Sama a Deana, a jejich matku Mary. V seriálu budeme sledovat, jak zachránili nejen svou lásku, ale i celý svět. Propojení mezi seriály bude skrze postavu Deana Winchestera, kterou hraje právě Ackles. Dean bude totiž vypravěčem.

Vrátíme se do světa Supernatural? Foto: The CW

Fanoušci seriálu by se určitě neměli předčasně radovat. Jedná se již o třetí spin-off, o kterém se vážně uvažuje. V seriálové sezóně 2014/2015 se řešil seriál s názvem Supernatural: Bloodline. V roce 2018 se hovořilo o seriálu Wayward Sisters. Oba zmíněné projekty nikdy nedostaly zelenou.

Myslíte si, že se seriál The Winchesters dostane na obrazovky?

Zdroj anotačního obrázku: The CW


Jít na Supernatural | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!