Bobby Singer

Bobby Singer

Jim Beaver Sezóny 15 2006 - 2020


Blízcí: Rufus, Sam, Dean

Manželka: Karen Singer

Robert Steven „Bobby“ Singer vyrůstal jako jedináček. Jeho otec byl velmi brutální a alkoholik, a když byl Bobby teenager, tak ho zastřelil, aby zachránil svou matku před dalším surovým útokem. Tělo otce pak zakopal na dvorku.

Bobby byl původně automechanikem, lovcem se stal až poté, co musel zabít svou ženu Karen, která byla posednuta démonem. Rufus Turner byl také lovcem, který pomohl s vymítáním a nakonec s krytím Kareniny smrti. A právě Rufus naučil Bobbyho vše o světě plném nadpřirozena a spoustu let spolu lovili do roku 1993 a incidentu v Omaze.

Bobby se zná s Winchesterovými od Vánoc roku 1991, kdy dal Samovi amulet pro jeho otce. Bobby s kluky podnikal i obyčejné věci jako by byli normální děti. Ale s Johnem Winchesterem nevycházel nejlépe. Jak jednou řekl Dean, Bobby byl na Johna tak naštvaný, že ho chtěl prostřílet na cedník. Po smti Johna jdou kluci právě k Bobbymu, dát se dohromady, a poté se jejich vztah jen utužuje, až se pro ně Bobby stane druhým otcem.

Od roku 2009 je Bobby ochrnutý od pasu dolů poté, co sám sebe bodne, aby se zbavil posednutí démonem. Později ale Bobby uzavře dohodu s Crowleym, aby zjistil, kde se nachází Smrt a součástí dohody je i Bobby může znovu chodit.

Bobby jako jeden z mála ví o tom, že se Sam dostal z Luciferovy klece, ale souhlasí s tím, že to Deanovi neřeknou, protože má konečně normální život. Sam se ale vrátí z klece naprosto bez emocí a jediný způsob, jak tak zůstat je kouzlo s „krví otce“, ale nemusí se jednat o biologického otce. Sam se tedy pokusí Bobbyho zabít a i po návratu Sammyho duše do jeho těla, Bobby má stále problém být poblíž Sama.

Později se ale Bobby připojí zase k Winchesterům a společně loví Matku všech monster- Eve. Během tohoto lovu je Bobby posednut a zabíjí svého blízkého přítele Rufuse.

Osudným se Bobbymu stává střet s leviatany a Dickem Romanem, který ho střelí do hlavy a Bobby upadne do komatu. Jeho poslední slovo je: „Idjits“. Bobby ale nejde dál se smrťákem a zůstává na Zemi, aby pomáhal Samovi a Deanovi. Jako většina duchů ale Bobby začne šílet a proto poprosí kluky, aby ho poslali dál. Jeho poslední přání je, aby až přijde jejich čas, šli dál a nezůstávali jako on.

Naneštěstí Bobbyho duše nejde do Nebe, ale na rozkaz Crowleyho do Pekla, kde je mučen démony v podobě Sama a Deana. Nakonec ho ale pravý Sam zachrání a vypustí jeho duši do Nebe, kam patří.