Příště uvidíte Raising Hell

Příště uvidíte Raising Hell

12.10.2019 12:08


V upoutávce na příští epizodu s názvem Raising Hell se duchové, kteří unikli z Pekla, snaží domluvit na podmínkách soužití s Winchestery. Mezi nimi se však objeví i starý známý. A na scénu se vrátí možná více postav, než byste čekali.


V upoutávce bohužel není vidět, o kom Dean mluví, když říká, „že to není možné“. Jak ale víme z fotografií, které CW vydalo již před dvěma týdny, objeví se mezi duchy také Kevin Tran. Proč a jak se dostal Prorok boží do Pekla se pravděpodobně dozvíme právě v této epizodě.

Oficiální popis:

Sam, Dean a Castiel zavolají Roweně, aby jim pomohla udržet zlé duše na uzdě, a přitom jim poněkud nečekaně pomůže i Ketch.

Mimo jiné tedy z popisu epizody víme, že se na scénu vrátí Ketch a samozřejmě Rowena, kterou Winchesterovi povolali už minulou epizodu.

A pokud jste měli bystré oko, mohli jste v upoutávce také zahlédnout Boha aka Chucka. Na scénu by se ale neměl vrátit sám, nýbrž v doprovodu své sestry Amary.

Je vidět, že tvůrci opravdu neztrácí čas a na scénu opět povolávají známé postavy. Na koho se nejvíc těšíte, popř. netěšíte? Podělte se s ostatními v komentářích pod článkem.

Thumbnail Play icon

Jít na Supernatural | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!