Produkce čtyřicáté první série začíná

Produkce čtyřicáté první série začíná

23.3.2021 11:58


Fanoušci Survivora museli strávit rok bez nové série této reality show, což bylo zapříčiněno koronavirem, jenž postihl celý svět. Nicméně nyní Jeff Probst potvrdil, že produkce čtyřicáté první série začíná.


Před rokem jsme byli v polovině sledování série Winners at War, ve které se proti sobě utkalo 20 vítězů. Jak bývalo u Survivora zvykem, během jara 2020 se měly natáčet série 41 a 42, avšak všechno zkomplikovala celosvětová pandemie a bylo jasné, že točení Survivora bude muset být odloženo. Ačkoliv tvůrčí tým doufal, že budou moct rozjet natáčení alespoň v létě, bohužel nemohlo dojít ani k tomu. Proto bylo natáčení odsunuto až na rok 2021. Avšak nyní už onen čas nadešel.

(Foto: CBS)


Jeff Probst včera na svých sociálních sítích sdílel video, ve kterém potvrzuje, že produkce nové série začíná a produkční tým, včetně něj samotného, se vrátil na Fidži. Zde dodržují všechny možné opatření proti koronaviru, aby byli všichni včetně produkčního týmu, soutěžících a místních obyvatel v bezpečí. Během tohoto týdne by na ostrovy měli přiletět i soutěžící, kteří zde rovněž budou muset nejdříve strávit 14 dní v karanténě. První klapka by tak mohla padnout přibližně v polovině dubna a na obrazovkách sérii nejspíš uvidíme, jak bývá zvykem, z kraje podzimu.

Po produkci 41. série se samozřejmě přejde na další a soutěžící obou sérií budou složeni ze samých nových hráčů, tudíž nepočítejme s nějakým navrátilcem. Co se týče lokace, tak obě série se budou natáčet na ostrovech Fidži, které je zázemím pro Survivor už od roku 2016. Tvůrčí tým měl také připraven záložní plán, kdyby je fidžijská vláda na ostrovy nepustila, a to nějaké karibské ostrovy.

Zdroj: InsideSurvivor

Jste rádi, že se konečně začne natáčet?


Jít na Survivor | Jít na Edna


Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se přihlaš!