Alec Merlino

Alec Merlino

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série. Pracuje jako barman. V soutěži je členem původního kmene Goliath.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Alec Merlino

Věk: 24

Bydliště: San Clemente, California

Zaměstnání: barman

Zájmy: surfování, hra na kytaru a vytváření videí z cestování kolem světa

Jak se popisuje: charismatický, houževnatý a zábavný

Osobní úspěch: To, že jsem zvládl dokončit vysokou školu a také to, že se vždy snažím posouvat hranice díky tomu, že dělám to, co je mi nepříjemné, jako například cestovat sám a hrát na kytaru a zpívat před lidmi.

Co ho vytáčí: špatní řidiči, dopravní zácpy a lidé, kteří zveličují své příběhy

Co ho inspiruje: Mí rodiče, protože mi ukázali, co je to láska a jak zůstat pozitivní během těžkých časů. Můj otec dvakrát přišel o práci, ale vždy přemýšlí o nějakém kreativním způsobu, jak vydělat peníze a bojuje, aby to nakonec vyšlo. Má matka je obětavý člověk, velký pracant v realitkách, a někdo, kdo je vždy pozitivní a chce to nejlepší pro lidi kolem ní. Oba mají ohromnou dávku odvahy a proto je miluji.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: obrázek svých blízkých, obrázek svého bankovního účtu (na kterém je nula), kytaru

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Nejvíc se podobám Jayovi, Joeovi a Malcolmovi. Všichni tito hráči jsou okouzlující a sympatičtí lidé. Také dominovali při výzvách, byli fyzicky silní a to je učinilo užitečnými v táboře.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Vždycky jsem byl podnikavý člověk, který nebere „ne“ jako odpověď. Chci přežít, přelstít a přehrát všechny. Chci si dokázat, že jsem sympatický, okouzlující a fyzicky silný hráč. Také chci sedět na finální kmenové radě a vyhrát jeden milion dolarů.

Proč si myslí, že zvládne hru: Mám schopnost okouzlit jak kluky, tak i holky kolem mě. Dokážu číst v lidech a porozumět situacím lépe než ostatní. Mám milou osobnost a jsem schopen se přizpůsobit různým prostředím. Ve své práci poznávám všechny typy lidí, a tak to bude i v Survivoru, a díky tomu bude moje sociální hra neporazitelná.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS