Angelina Keeley

Angelina Keeley

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série, která se živí jako finanční poradkyně. V soutěži je členkou původního kmene Goliath.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Angelina Keeley

Věk: 28

Bydliště: San Clemente, California

Zaměstnání: finanční poradkyně

Zájmy: Cestování kolem světa, zkoušení nových věcí, politika, pořádání večírků s margaritami, tanec, hodiny cvičení, cokoliv, co zahrnuje francouzské buldoky, vytvoření mého neziskového Ready to Run, který povzbuzuje, posilňuje a vybavuje dívky ze základních a středních škol, aby se ucházeli o vedoucí pozice v jejich školách.

Jak se popisuje: intuitivní, přesvědčivá a milující

Osobní úspěch: Na své škole Stanford University jsem byla vybrána, abych se stala prezidentkou více než 15 tisíců studentů. Byla jsem první Latinoameričankou, která zastávala tuto pozici.

Co ji vytáčí: nerozhodnost, když lidé nehlasují a když lidé nemají rádi psy

Co ji inspiruje: Mí rodiče. Oba neuvěřitelně tvrdě pracovali, aby měli vše, díky čemu můžou udělat mě a mým sourozencům šťastný život. Díky nim a jejich neustálé lásce a podpoře a víře ve mě jsem byla schopná dosáhnout všeho, co jsem kdy chtěla.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: kopie básně „Still I Rise“ od Mayi Angelou, rádio, make-up

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Natalie Anderson, kvůli jejími intelektu, správnému načasování a charakteru. Parvati, kvůli jejímu šarmu, sociální hře a mazanosti. A oběma ženám za jejich drsné bojovnice v duši.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Survivor je velkou výzvou pro vytrvalost, znalosti a strategii. Jsem velmi soutěživý člověk, a proto chci sama sebe otestovat, mé schopnosti a hranice. Jako manželka vojáka věřím, že jsme velmi silní a přizpůsobiví lidé. Chci vyhrát, protože letos bude můj manžel již podruhé povolán a chci být zdrojem síly a inspirace pro ostatní vojenské rodiny, které tráví spoustu dlouhých měsíců a let pryč od svých vojáků. A vyhrát milion dolarů je také ohromnou motivací – jako spousta Američanů, i já mám několik studentských dluhů a být schopna se jich zbavit by byla pěkná změna.

Proč si myslí, že zvládne hru: Vždy jsem byla extrémně optimistický a pozitivní člověk, ve všem vidím to nejlepší a vždy něco vytěžím i z těch nejtěžších situací. I když nejsem člověk, co tráví tolik času venku, tak se dokážu rychle věci naučit a ráda začínám s novými věcmi. Také jsem bojovná, přizpůsobivá, chytrá, zábavná a strašně odhodlaná. A nejdůležitějšími faktory ze kterých těžím již 28 let jsou má láska k lidem, empatie, a emocionální uvědomění. Dokážu vycházet s kýmkoliv a lidé mi obvykle důvěřují. Dokonce se nebojím riskovat a hrát tvrdě. Všechny tyto schopnosti využiji ve správný čas a se správnými lidmi, abych to dotáhla až do konce.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS