Bi Nguyen

Bi Nguyen

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série, která se živí jako zápasnice MMA. V soutěži je členkou původního kmene David.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Bi Nguyen

Věk: 28

Bydliště: Houston, TX

Zaměstnání: MMA zápasnice

Zájmy: četba, cokoliv s vodou, posilování

Jak se popisuje: silná, chytrá a zábavná

Osobní úspěch: Pokud bych si měla vybrat jednu věc, na kterou jsem nejvíce pyšná, tak by to bylo mé první vítězství. Byla jsem podceňována. Stála jsem proti mnohem zkušenější protivnici, ale nakonec jsem ji porazila. Po tomhle vítězství jsem dokonce získala přezdívku a fanouškovskou základnu. Následně jsem vyhrála dalších 22 zápasů, ale na to první vítězství jsem opravdu hrdá.

Co ji vytáčí: lidé, co si neustále stěžují

Co ji inspiruje: Má sestra Twee. Je nezlomná a tvrdě pracuje. Na vysoké škole se zároveň učila angličtinu a vyučovala matematiku a nakonec odpromovala jako nejlepší z ročníku.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: knihu, spodní prádlo, gumičku do vlasů

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Ben z třicáté páté série. Jsem fyzicky silná a průbojná, ale také klidná a všímavá.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Jako první sérii jsem viděla třicátou pátou s názvem Heroes vs. Healers vs. Hustlers. Během sledování jsem si říkala, že bych to taky dokázala, dominovala a nakonec vyhrála. Kdybych viděla tuto show již dříve, tak bych se přihlásila už dávno.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem vynikající sportovec. Vyhraji mnoho výzev a budu velkým přínosem pro můj tým. Do devíti let jsem žila ve vesnici ve Vietnamu, takže mám bezvadnou schopnost přežívat. Také prodávám auta, díky čemuž dokážu přemlouvat lidi a změnit jejich názor na to, co chtějí a potřebují. Protože jsem zápasnice, tak jsem velký stratég. Kromě fyzického tréninku musím také před zápasem sledovat a studovat svého protivníka, abych zjistila, jak ho porazit. A nejdůležitější je, že jsem přizpůsobivý člověk.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS