Brendan Shapiro

Brendan Shapiro

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté šesté série. Pracuje jako učitel tělesné výchovy. V soutěži je členem původního kmene Malolo.

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Brendan Shapiro

Datum narození: 17. června 1976

Věk: 41

Bydliště: Herndon, Virginia

Zaměstnání: učitel tělesné výchovy

Zájmy: Koučování a koukání na mé žáky, když sportují, dále připravovat jídlo na parkovišti před začátkem zápasů Redskins, běhání a sekání dřeva.

Tři slova, která tě vystihují? Opatrný, optimistický a odhodlaný.

Jaký je tvůj osobní úspěch? Nebojím se riskovat a dělat velké změny. Během hospodářského poklesu jsem skončil s dobře placenou ale neuspokojující prací za stolem a riskoval jsem vším, abych rozjel vlastní podnik. Po více než deseti letech když mi bylo 40 let jsem tento podnik prodal, protože jsem chtěl jít za novým zájmem, a to stát se učitelem.

Co tě vytáčí? pasivní agrese; když lidé zpomalují, když chtějí přejet do jiného pruhu; brečící děti a čekání

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Moje žena, protože překonala nehodu na kole, své zranění a velké překážky, aby se stala světově-proslulou profesionální triatlonistkou (a mezitím zvládla vychovat dvě děti a řídit svůj podnik).

Jaké tři věci by sis s sebou vzal na ostrov? Obrázek své rodiny, fotbalový míč a slaninové kousky.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Jeremymu Collinsovi a Tomu Westmanovi, protože rozumím lidem a vím, jak je spojit za společným cílem. Také jsem, vzhledem ke svému vyššímu věku, docela sportovní.

Proč ses přihlásil do Kdo přežije? Abych vyhrál.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Jsem silný, rychlý, odolný, a umím to s rukama. Dokážu poznat emoce a pocity druhých. Vím, jak přesvědčit lidi, aby se cítili v pohodlí a bezpečí. Mí soukmenovci si mě budou chtít udržet.

Hra:

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS