Chelsea Towsend

Chelsea Towsend

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté šesté série, která se živí jako zdravotnice a roztleskávačka. V soutěži je členkou původního kmene Naviti.

36. SÉRIE – GHOST ISLAND

Celé jméno: Chelsea Towsend

Datum narození: 25. května 1992

Věk: 25

Bydliště: Los Angeles, California

Zaměstnání: zdravotnice a profesionální roztleskávačka

Zájmy: Túry, kempování, užívání si času s rodinou a přáteli.

Tři slova, která tě vystihují? Přátelská, dynamická a energická.

Jaký je tvůj osobní úspěch? To, že jsem úspěšně ukončila vysokou školu. Díky tomu jsem dospěla a naučila se hodně o odhodlání a sebemotivaci. Dalo mi to základy k tomu, abych mohla pokračovat se svým studiem a usilovat o kariéru doktorky.

Co tě vytáčí? Lidé s neustále pesimistickou a negativní energií.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Má rodina. Mám tu nejvíce podporující a milují rodinu. Neustále mě vybízejí k tomu, abych byla svou nejlepší verzí. Mám ráda, když se můžu hnát za svými vášněmi a sny, zatímco vím, že oni tady pro mě kdykoliv budou.

Jaké tři věci by sis s sebou vzala na ostrov? Matraci, zubní kartáček, jídlo.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Parvati. Myslím, že budu moct využít svého půvabu k vybudování vztahů, a také mám soutěživou duši a důvtip jako ona.

Proč ses přihlásila do Kdo přežije?Je to životní zkušenost. Musíte se vystavovat svým limitům a vybízet sami sebe jedinečným způsobem. Věřím, že se toho o sobě hodně naučím a zesílím jak fyzicky, tak i psychicky. Ty peníze by zajisté byly také nápomocné. V blízké budoucnosti chci navštěvovat další vysokou školu a bylo by hezké nemuset mít žádné studentské půjčky.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Mám všechny potřebné rysy k tomu, abych byla úspěšná. Jsem pracant, který je poháněn ke splnění svých cílů. Jsem hbitá a sportovní díky svým zkušenostem z tance a gymnastiky. Jsem pohledná a dobře vycházím s jakýmikoliv lidmi. Jsem soutěživá a zbožňuji výzvy.

Hra:

Videa:

Zdroj: CBS, Foto: CBS