Ciera Eastin

Ciera Eastin

Sezóny 3 2013 - 2017


Soutěžící dvacáté sedmé, třicáté první a třicáté čtvrté řady. Ve své první sérii byla studentkou kosmetologie. Je členkou původních kmenů Tadhana, Bayon a Mana.

27. SÉRIE – BLOOD VS. WATER

Celé jméno: Ciera Morett-Eastin

Kmeny: Tadhana (červený, Příbuzní) → Tadhana (červený) → Kasama (fialový, spolčený kmen)

Umístění: 5/20 (37 dní, členka poroty)

Věk: 24

Bydliště: Salem, Oregon

Rodinný příslušník: Laura Morett (matka)

Zaměstnání: studentka kosmetologie

Zájmy: zpěv/karaoke, jízda na čtyřkolkách, táboření

Jak se popisuje: soutěživá, společenská a sarkastická

Osobní úspěch: Jsem hrdá na to, že jsem dokončila střední školu navzdory faktu, že jsem v 17 letech otěhotněla, následně pracovala ve třech pracích, abych uživila dceru a teď jsem šťastně vdaná a mám už děti dvě.

Co ji vytáčí: neschopní lidé, pomalu pohybující se lidé a lidé, kteří jsou neustále negativní

Co ji inspiruje: To je lehké…můj otec. Je to nejlepší člověk, jakého jsem kdy poznala. Každý ho zbožňuje. Je milý, modrý a stará se o ostatní. Je mým největším fanouškem a ve všem mě podporuje, i kddyž je na mě moje máma naštvaná.

Jaké tři věci by si s sebou chtěla vzít na ostrov: fotku své rodiny, Bibli, deník nebo foťák

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Laura Morett, protože mě vše naučila a máme stejně soutěživé povahy.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Chci porazit svoji matku. Sice jí mám ráda, ale v naší rodině musíte mít tvrdou kůži a musím ukázat, kdo je pravým soutěžícím Kdo přežije v naší rodině.

Proč si myslí, že zvládne hru: Jsem roztomilá holka, která si rozumí s každým a každému umí zvednout náladu, ale vždycky jsem 10 kroků před ostatními a určuji jejich osud ve hře. Řeknu cokoliv, co budou ostatní chtít slyšet a budu lhát do očí, ale nikdo to nebude ode mě čekat, protože jsem tak rozkošná.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Přinesu povzbuzující atmosféru do kmene. Netrucuji ani nekňourám, jsem intenzivní bojovník a soupěř. V táboře budu přínosem, protože jsem kreativní a vynalézavá. Jsem pracující, praštěná a zábavná, což může být pro kmen povznášející a povzbuzující. Jsem pro tuhle hru jako stvořená.

Co pro ni znamená hrát Survivor se svým blízkým: Znamená to pro mě vše. Chci pochopit, čím si moje matka prošla. Taky bych jí ráda ukázala, že dokážu přežít a zvládnu udělat hodně věcí, možná i lépe než ona.

31. SÉRIE – CAMBODIA

Kmeny: Bayon (růžový) → Ta Keo (zelený) → Ta Keo (zelený) → Orkun (oranžový, spolčený kmen)

Umístění: 10/20 (26 dní, členka poroty)

Věk: 26

Bydliště: Salem, Oregon

34. SÉRIE – GAME CHANGERS

Kmeny: Mana (červený)

Umístění: 20/20 (3 dny)

Věk: 27

Bydliště: Salem, Oregon

Jak se změnila od poslední hry: Jsem více odhodlaná, aktivnější, mám více energie do hry a větší záměry.

Jaké dovednosti ji učiní užitečným členem kmene a jaké dovednosti se od posledně naučila: Jsem velmi pozitivní a budu zvedat náladu v kmeni. Protože jsem hrála už dvakrát, tak umím hodně dobře uvařit rýži a pomáhat v táboře.

Na co je ohledně minulé série nejvíce pyšná: Jsem hrdá na to, že jsem nebyla bojácná a že jsem minulou řadu zvládla bez podpory své matky a ještě ke všemu tomu s odvahou.

Čeho nejvíce lituje: Lituji toho, že jsem byla samolibá, příliš jsem se zaměřila na zážitky a dobrodružství a nezůstala jsem soustředěná.

Jak odlišně bude hrát tuhle sérii: Tentokrát budu brát hru vážněji a chci být více soustředěná, mít dostatek energie a nestát se samolibým člověkem.

Zdroj: CBS, CBS, CBS