Dan Spilo

Dan Spilo

Sezóny 1 2019 - 2019


Soutěžící třicáté deváté série, který se živí jako talentový manažer. V soutěži je členem původního kmene Vokai.

39. SÉRIE – ISLAND OF THE IDOLS

Celé jméno: Daniel „Dan“ Spilo

Datum narození: 28. června 1970

Věk: 48

Bydliště: Los Angeles, Kalifornie

Zaměstnání: talentový manažer

Zájmy: Dobrodružné cestování, filmy a posilování.

Tři slova, která tě vystihují? Pracovitý, výřečný a okouzlující.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Vychoval jsem dva ohleduplné a milující syny. Ve svém manželském svazku se už 20 let neustále snažím udržet zábavu, vášeň i spoustu lásky.

Co tě vytáčí? Mám problémy jednat s tvrdohlavými lidmi, ale respektuju jak IQ, tak i EQ (emoční inteligenci – pozn. překl.). Nevzdělanost a konzervativní názory.

Co nebo kdo tě v životě inspiruje? Nemám žádného hrdinu v tomto smyslu slova. Asi Jane Goodallová (anglická bioložka zabývající se výzkumem primátů – pozn. překl.) a lidé, jako jsou ona, kteří se něčemu podobně nezištně věnují. Podařilo se jí objasnit život šimpanzů a nikdy nedovolila, aby jí v tom něco zabránilo – to považuji za hrdinství.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Že jsem přehnaný měkkota. Jak mi můj první klient rád připomíná, brečel jsem u filmu Hledá se Nemo.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Bobu Crowleymu a Yulu Kwonovi kvůli stejnému zázemí, Tomu Westmanovi a Boston Robovi kvůli sociální hře a Cochranovi, protože je divný, ale zároveň hrozně cool.

Proč si myslíš, že zvládneš Survivora? Myslím, že mám základní až lepší fyzickou zdatnost, která bude kmeni užitečná. Hlavně mám však neuvěřitelnou schopnost poznat, co lidé potřebují a vím, jak zajistit, aby se cítili dobře a abych hrál důležitou roli v jejich úspěchu.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS