Danni Boatwright

Sezóny 2 2005 - 2020

Soutěžící jedenácté a čtyřicáté série, která je aktuálně majitelkou sportovního obchodu. Je členkou původních kmenů Nakúm a Sele.

11. SÉRIE – GUATEMALA

Celé jméno: Danielle Boatwright

Datum narození: 13. července 1975

Věk: 29

Bydliště: Tonganoxie, Kansas

Zaměstnání: moderátorka sportovního rádia

Životopis: Danni se v roce 1992 účastnila Miss Teen USA v Biloxi v Mississippi, kde skončila na třetím místě. O čtyři roky později vyhrála Miss Kansas a postoupila do Miss USA a umístila se na druhém místě. Jako modelka cestovala po světě, byla například v Itálii, Anglii, Německu, Francii, Mexiku, Jižní Africe, Austrálii či v Tunisku. Objevovala se i v různých televizních a tištěných reklamách.

Zájmy: Její vášní je sport. Vyrůstala se sedmi bratry, takže si vypěstovala soutěživého ducha. Na střední škole hrála basketbal, volejbal a běhala a podařilo se jí vytvořit nový rekord na trati na 2 míle. Zajímá se o sporty jako fotbal, baseball a basketbal a také třeba o rodeo.