Danny McCray

Danny McCray

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, který je bývalým hráčem NFL. V soutěži je členem původního kmene Luvu.

41. SÉRIE

Celé jméno: Danny DeWayne McCray

Datum narození: 10. března 1988

Věk: 33

Bydliště: Frisco, Texas

Rodné město: Houston, Texas

Zaměstnání: bývalý hráč NFL

Zájmy: Soutěžení, cestování a vaření.

Tři slova, která tě vystihují? Soupeřivý, charismatický, optimista.

Co tě vytáčí? Lhaní, nedochvilnost a nedostatek zodpovědnosti. Když někdo nebere v úvahu čas a prostor ostatních lidí nebo když se musím třikrát opakovat.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Dokončil jsem studia a získal titul! Dal jsem si za cíl získat titul MBA, než se dostanu do NFL, ale nakonec jsem změnil názor kvůli tomu, kolik jsem vydělával, a kvůli pracovnímu vytížení, které fotbal vyžaduje. Když jsem ukončil sportovní kariéru, musel jsem překonat svou vlastní mysl a pochybnosti, že to nezvládnu. Byla to ta nejtěžší věc, jakou jsem kdy v životě udělal – studoval jsem pozdě do noci a mí soukromí lektoři to se mnou opakovaně vzdávali. Já se však nevzdal a teď mám titul MBA!

Kdo je tvým hrdinou a proč? Moje mamka. Když otec zemřel, musela se starat o tři děti úplně sama. Měla dvě zaměstnání a k tomu ještě dělala brigády, aby nás zaopatřila. Udělala by pro nás úplně všechno. Když nás postihlo nějaké neštěstí, nikdy si nestěžovala a nedovolila, abychom ji viděli brečet. Dělala to pro nás. Za všechno, co mám, vděčím jí.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Nikdy by vás nenapadlo, že často dosáhnu úspěchu jen kvůli strachu, že zklamu své blízké. Představu, že zklamu lidi, kteří mi poskytli příležitost k úspěchu, často využívám pro motivaci k soupeřivosti. Podobně jako Adam Sandler ve filmu Vodonoš.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Benovi „Bum“ Driebergenovi, králi velkých tahů. Je mi jasné, že ve mně ostatní uvidí fyzickou hrozbu, takže časem určitě budu mít na zádech velký terč. Obdivuju, jak Ben dokázal přehrát všechny ostatní v kmeni a udělal cokoliv, aby přežil. Líbí se mi ta mentalita člověka zahnaného do kouta.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Přihlásil jsem se, abych vyhrál. Pořád si mám co dokazovat. Vážně věřím, že uspěju ve všem, co si vezmu do hlavy. Ještě jsem v ničem neselhal a nemám v plánu s tím ani začínat.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!