Darnell Hamilton

Darnell Hamilton

Sezóny 1 2016 - 2016


Soutěžící třicáté druhé série. Pracuje jako zaměstnanec pošty. Je členem původního kmene To Tang.

32. SÉRIE – KAÔH RŌNG

Celé jméno: Darnell Hamilton

Kmeny: To Tang (červený, Brawn)

Umístění: 18/18 (3 dny)

Věk: 27

Bydliště: Chicago, Illinois

Zaměstnání: poštovní doručovatel

Zájmy: získávání nových znalostí, rybaření a cvičení

Jak se popisuje: sebevědomý, neobvyklý a rebel

Osobní úspěch: Dokončení vysoké školy. Byla to dlouhá a obtížná cesta, ale dokázal jsem to! Na střední jsem byl jedním z nejhorších studentů, ale ne proto, že bych byl hloupý, ale protože mi byla škola ukradená. Teď jsem dokončil vysokou se slušným známkovým průměrem a zároveň jsem během všech těch dnů dělal i několik zaměstnání.

Co ho vytáčí: ukecaní lidé a lidé, kteří si zvykli lhát

Co ho inspiruje: Když jsem vyrůstal, nikdy jsem neměl hrdinu, ale spíš příklady toho, co nemám dělat. Kdybych si ale měl jednoho hrdinu vybrat, byl by to Ježíš. Byl to někdo, kdo se obětoval pro dobro ostatních, i když si to nezasloužili. To je něco.

Jaké tři věci by si chtěl vzít na ostrov: sluneční brýle, iPod, krabičku cigaret

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Survivor je o zhodnocení své situace. Můžu říct, že bych chtěl hrát jako Boston Rob, Sean Rector nebo Tony, a mít hru pořád pod kontrolou. Jednou věcí, kterou chci, je být oblíbený jako J.T., a poté bych se jich jednoho po druhém zbavil aniž by zjistili, že jsem to byl já. Pokud se mi podaří udržet ostatní v jejich hádkách, tak budu v pohodě.

Důvod, proč je v Kdo přežije: Chci světu ukázat, že dokážu vyhrát a mít v životě úspěch i přes svou minulost. Chci tak povzbudit ostatní lidi, kteří si přijdou zbyteční, aby začali dělat něco smysluplného. Také se chci stát nejlepším hráčem Kdo přežije! Chci, aby si mě lidi navždy pamatovali jako nejlepšího soutěžícího!

Proč si myslí, že zvládne hru: Cestoval jsem všude po státech, mám rád venkovní aktivity a rád rybařím. Dokážu poskytnout první pomoc, jelikož jsem pracoval jako plavčík. Budu mít skvělou sociální hru a jsem pořádný pracant.

Proč si myslí, že se stane Posledním přeživším: Prošel jsem si několika nepřízněmi osudu. Vím, jaké to je prohrát. Ale také vím, jak vyhrát. Využít negativní energii k tomu, aby člověk pořádně zamakal a vyhrál – s takovým přístupem by měl přijít do hry každý. Tvrdě pracuji a jsem dobrý týmový hráč. Od všeho umím něco a mám široký okruh schopností. Podle mě si mám co dokázat, a nikoho nenechám, aby mi výhru překazil!

Zdroj: CBS
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!