David Wright

David Wright

Sezóny 2 2016 - 2019


Soutěžící třicáté třetí a třicáté osmé série. Živí se jako scenárista televizních pořadů. V soutěži je členem původních kmenů Takali a Manu.

33. SÉRIE – MILLENNIALS VS. GEN X

Celé jméno: David Wright

Věk: 42

Bydliště: Sherman Oaks, Kalifornie

Zaměstnání: televizní scenárista

Zájmy: tisk skládaček na 3D tiskárně

Jak se popisuje: mám OCD (pozn. jde o mentální nemoc, která způsobuje nelogický strach), jsem nervózní a paranoidní

Osobní úspěch: Hrál jsem šachy proti Magnusu Carlsenu, který je nejlepším šachistou na světě.

Co ho vytáčí: náhlé hlasité zvuky; lidé, kteří nepoužívají blinkry; lidé, kteří věří na duchy a jasnovidce; lidé, kteří chodí pozdě na večeři; lidé, kteří neumí správně použít slovo "v rozpacích“ a lidé celkově

Co ho inspiruje: Pan Spock (ze Star Treku). Je velmi inteligentní, racionální a má problém zapadnout.

Co by si s sebou chtěl vzít na ostrov:korálky, provázek, lesklé kamínky (vše na vytvoření falešného symbolu imunity)

Co pro něj znamená být z Generace X: Lidé z Generace X věří v tvrdou práci, zasloužené odměny a snídaně. Proč už dneska nikdo nesnídá?!

Soutěžící, kterému se nejvíce podobá: Nejvíc se podobám těm, co moc nezapadali, jako je třeba John Cochran – co se týče inteligence, tak jsme na tom stejně, ale on má trochu větší svaly. Taky se podobám Joeu Anglimovi, protože mám jako on talent na skládačky, bohužel ale nemám tolik vlasů, ani to neumím se ženami jako on.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Chci Survivor využít k tomu, abych zabojoval s malou sebedůvěrou a překonal svůj strach a úzkosti.

Proč si myslí, že zvládne hru: Mé slabosti a vady jsou zároveň mé přednosti. Lidé mě kvůli drobné a vychrtlé postavě nebudou považovat za hrozbu. Mám taky nejdůležitější vlastnost pro Survivor: jsem paranoidní. Budu mít oči a uši pořád na stopkách a neustále budu hledat signály, že bych mohl být další na řadě. Šachy mě naučily předvídat, takže budu připravený chopit se nějaké příležitosti, jakmile se naskytne. Nedovolím, aby mi emoce a pocity zabránily dostat se do finálové trojky.

Hra:

38. SÉRIE – EDGE OF EXTINCTION

Věk: 44

Bydliště: Sherman Oaks, Kalifornie

Zaměstnání: televizní scenárista

Zájmy: šachy; 3D tisk skládaček a jejich následné sestavování; přijít na to, jak žít navždy

Jak se popisuje: OCD (Obsedantně kompulzivní porucha), nervózní a paranoidní

Osobní úspěch: To, že jsem vydržel v Survivoru 38 dní.

Co ho vytáčí: Náhlé hlasité zvuky; lidé, kteří nepoužívají směrovky; lidé, kteří nečistí po použití sušičky filtr; lidé, kteří nemají své psy na vodítku a pak jsou překvapeni, když skáčou po lidech; lidé, kteří věří v duchy a vědmy; lidé, kteří špatně používají slovo „nonplussed“ (pozn.: znamená to „zahnaný do slepé uličky“). Prostě lidé.

Co ho inspiruje: Pan Spock. Je inteligentní, myslí mu to a nezapadá mezi ostatní.

Tři věci, co by si vzal na ostrov: malířský štětec, barvu, plátno (k výrobě falešných imunitu a nápověd)

Hráč Survivoru, kterému je podobný: Nejvíc se vidím v Davidu Wrightovi. Ten chytrolín by potřeboval obejmout.

Důvod, proč se přihlásil do Kdo přežije: Když jsem hrál prvně, tak jsem během hry osobnostně dozrával. Teď mám druhou šanci a tentokrát si vysloužím titul Posledního přeživšího.

Proč si myslí, že zvládne hru: Vyhraji díky tomu, že aplikuji všechny své dovednosti a znalosti z minulé hry, ve které jsem vydržel 38 dní. Budu hrát tvrději, abych všechny přelstil, přežil a přehrál.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, CBS
Foto: CBS