Elizabeth Olson

Elizabeth Olson

Sezóny 1 2018 - 2018


Soutěžící třicáté sedmé série, která je zaměstnaná v kuchyni. V soutěži je členkou původního kmene David.

37. SÉRIE – DAVID VS. GOLIATH

Celé jméno: Elizabeth Olson

Věk: 31

Bydliště: Longview, TX

Zaměstnání: pracovnice v kuchyni

Zájmy: zahradničení, pěstování jídla, jízda na koni, vaření

Jak se popisuje: tvrdě pracující, unikátní a šílená

Osobní úspěch: Že jsem máma. Porodila jsem dvě dcery, a to bez jakýchkoliv prášků. Byla jsem prostě zvíře! Také jsem vyhrála tři šampionáty v 4-H v Kentucky se svými koňmi. Dále rozvoj úspěšného programu v Redcloud s názvem „JAW“, který se věnuje vyučování středoškoláků pracovní morálce, křesťanství a jízdě na konci.

Co ji vytáčí: Nesnáším líné lidi. A lidi bez špetky rozumu – nazvala bych je hloupými lidmi. Máma vždy říkala, že máme používat mozek, jelikož nám ho Bůh nadělil z nějakého důvodu. Také mě štvou nudní a tupí lidé. A ještě ufňukánci – nemůžu vystát fňukání.

Co ji inspiruje: Můj bratr Josh, který je v armádě. Všechno dělá kvůli své lásce a pýše k naší zemi a lidem v ní. Miluje a obdivuje svou rodinu a je věrný své víře v Boha. Už od mala jsme nejlepšími přáteli a mluvíme spolu o všem. Oba máme nyní již svou rodinu, a proto už spolu tolik nekomunikujeme, ale miluji ho víc než dříve. Myslím na něj vždy, když si procházím nějakým těžkým obdobím a díky tomu si uvědomuji, že se mám všemu postavit a nic nevdávat.

Tři věci, co by si vzala na ostrov: klobouk, čokoládu, zápisník a tužku

Hráč Survivoru, kterému je podobná: Velký Tom z Afriky. Byl to vidlák, byl zábavný, věděl více o farmaření než současné kultuře. Také Sandra Diaz-Twine, která je vášnivou, chytrou a objektivní hráčkou, která hrála tvrdě.

Důvod, proč se přihlásila do Kdo přežije: Protože jsem věrná tomu, kdo jsem, a protože si plním své sny, ať už jsou jakkoliv šílené. Vlastně to není šílené, pokud je to něco, co chcete. Nesnesu pomyšlení, že bych žila život plný výčitek. Chci žít svůj život. Ta nejšílenější a nejhloupější věc, kterou může kdekdo udělat, je milovat opatrně a ve strachu. Jděte si za svými sny, třeba se můžou vyplnit. Dokážu vyhrát! Věřím, že se to stane, pokud Jeff řekne větu „Vítejte v Survivoru, tady jsou vaše šátky“. První epizodu, kterou jsem viděla, byla ze série Australia, a naprosto jsem to milovala. I jako dítě jsem věděla, že je tato show dělaná pro mě. Také zde jsem kvůli té výhry a abych nás všechny z jihu udělala hrdými lidmi.

Proč si myslí, že zvládne hru: Budu oblíbená a všichni mě budou na začátku potřebovat, jelikož budu kmen zásobovat. Navážu vztahy s nečekanými spojenci a budu spojovat kultury a různý věk. Ve výzvách budu soutěživá. Jsem silná a nikdy se nevzdávám, ani když jsem zažívala období stresu. Pořád dávejte jednu nohu před druhou. Nespoléhejte se na city, ale na logiku. Bráním lidi a také ty, co nemají práva. Lidé se mnou mluví, protože cítí, že mi můžou věřit. Už jsem viděla většinu hry, takže vím, jak se tato hra hraje, ale nepatřím mezi skalní fanoušky. Prostě tu show jen miluji. Miluji taktizování a nevadí mi zpřetrhání pout, pokud z toho nějak budu těžit, i když to bude těžké. Už jsem podnikla cestu kolem světa, a všechno vyšlo.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS