Eric Abraham

Eric Abraham

Sezóny 1 2021 - 2021


Soutěžící čtyřicáté první série, který pracuje jako analytik kybernetické bezpečnosti. V soutěži je členem původního kmene Yase.

41. SÉRIE

Celé jméno: Eric Abraham

Datum narození: 10. června 1970

Věk: 50

Bydliště: San Antonio, Texas

Rodné město: Atlanta, Georgie

Zaměstnání: analytik kybernetické bezpečnosti

Zájmy: Basketbal, golf, četba.

Tři slova, která tě vystihují? Tolerantní, sebevědomý, optimista.

Co tě vytáčí? Lidé, kteří jsou líní, blahosklonní a podlézaví.

Na co jsi ve svém životě nejvíce hrdý? Na svou dceru, protože je další generací naší rodiny.

Kdo je tvým hrdinou a proč? Mým hrdinou je můj dědeček – muž, který nemusel vůbec nic říct, a přesto mluvil za vše. Sledoval jsem, jak vešel do místnosti a ihned si získal respekt, aniž by pronesl jediné slovo. Zahrnoval svá vnoučata přízní a láskou, která mohla jít jedině ze srdce. Životní lekce, o které se se mnou podělil, hrály důležitou roli v mém vývoji a díky nim jsem tím mužem, kterým jsem dnes. Dědeček umřel během třetího týdne mého základního výcviku v letectvu, ale i nadále zůstal hlavní postavou v mém životě.

Co o tobě není na první pohled zřejmé? Zbožňuju potápění s přístrojem. Mám svůj vlastní teleskop a rád s ním zkoumám povrch měsíce, hvězdy nebo prolétající komety.

Kterému hráči Survivoru se podobáš? Má hra bude křížencem herních stylů Richarda Hatche a Wendella Hollanda se špetkou Boston Roba.

Proč si myslíš, že dokážeš vyhrát Survivora? Naučil jsem se snít velké sny a mířit výš, než kam dosáhnu. Nesnažte se být lepší než vaši vrstevníci nebo předchůdci, snažte se být lepší než vy sami. Tato hra není jen má motivace, ale i způsob dokázat si, že můžu být Poslední přeživší.

Hra:

Videa

Zdroj: CBS, Foto: CBS
Za překlad děkujeme ItalianManiac z Reality-shows.eu
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!